Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Charybdis
Charybdis
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Grup5
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 1534
Hobby-uri : somn

Personaj RPG
Nume:
Varsta:
Personalitate :
Cunostinte magice::
Poveste:
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Despre modificările forumului (staff)

27.07.19 11:25
Message reputation : 100% (1 vote)
First topic message reminder :

Aici vom purta orice discuție legată de forum și modificările care i se vor aduce acestuia, dacă este cazul ^^


Despre modificările forumului (staff) - Page 6 56pt5n10


Last edited by Charybdis on 27.07.19 21:30; edited 1 time in total

Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

07.07.20 13:12
Am deja salvat vechiul banner, dar mulțumesc. :3 E simpatic acesta.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

07.07.20 14:15
Felicitari pentru noile modificari @MMiauti
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 10:04
Message reputation : 100% (1 vote)
Mici modificari :
- icon gen m/f schimbata
- bara de votare schimbata (nu am testat-o)
- imagine schimbata (cine este conectat)
- icon categorii schimbate

Xiphion. likes this post

Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 10:52
MMiauti wrote:Mici modificari :
- icon gen m/f schimbata
- bara de votare schimbata (nu am testat-o)
- imagine schimbata (cine este conectat)
- icon categorii schimbate
Wow, îți mulțumesc frumos pentru că te implici! <3
Arată superb absolut tot ce ai modificat. :3
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:09
Am observat ca marimea latimei a forumului este guvernata de marimea latimei a bannerului.  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 22312384


Acum cateva zile am intrat pe forum de pe telefon, pot spune ca tema forumului de pe tel arata mult mai bine (imi place mai minimalist ) Despre modificările forumului (staff) - Page 6 3761623125

 Ceea ce vreau sa spun este ca poate testati skinul / tema respectiva pe forumul de testare... sau mai bine spus incercati versiunea ModernBB  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 2568442664
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:15
Am mai încercat câteva teme de pe acea versiune și mă enerva faptul că scrisul categoriilor era albastru. Am încercat să-l modific și din CSS, dar se modifica absolut orice culoare, doar aceea nu.  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 22312384
Vrei să-ți las parola de pe contul de testare ca să te joci cu diferite teme? Doar că m-am atașat mult de tema asta și mi-ar fi foarteee greu să o schimb.  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 3761623125
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:30
Xiphion. wrote:Am mai încercat câteva teme de pe acea versiune și mă enerva faptul că scrisul categoriilor era albastru. Am încercat să-l modific și din CSS, dar se modifica absolut orice culoare, doar aceea nu.  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 22312384
Vrei să-ți las parola de pe contul de testare ca să te joci cu diferite teme? Doar că m-am atașat mult de tema asta și mi-ar fi foarteee greu să o schimb.  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 3761623125


Pai cred ca nu ai gasit elementul care tr sa schimbi culoarea, si desigur poate se afla in alt CSS. (css in css)

Si nu mai doresc conturi.

Oricum indiferent cat de atasat esti de o tema, pe parcurs trebuie sa l schimbi, o sa ajungi sa te plitisesti de ea. Si mai ales anual trebuie sa vi cu ceva nou dar cel mai importatnt cu ceva stabil si usor.


Asa am patit si eu atat cu forumul (cand aveam si am renuntat) si mai ales cu blogul, pana am gasit o tema stabila si placuta , am schimbat 10-20 de teme.
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:38
Daaaa, deci clar mă bate CSS-ul la versiunea aia (în general, de fapt). :))
Eventual o să arunc un ochi peste teme și văd ce găsesc. Îți las linkul cu forumul dacă voi modifica ceva~
Daaa, știu. Am avut până acum vreo 5 sau 6 teme, până când am dat de aceasta și mi-a plăcut enorm. Dar sigur mai sunt și alte teme frumoase, iar până la urmă nu voi avea de ales și va trebui să o schimb. ;-;
Îmi place enorm cum arată blogul tău, deci să nu-l mai schimbi!
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:52
Xiphion. wrote:Daaaa, deci clar mă bate CSS-ul la versiunea aia (în general, de fapt). :))
Eventual o să arunc un ochi peste teme și văd ce găsesc. Îți las linkul cu forumul dacă voi modifica ceva~
Daaa, știu. Am avut până acum vreo 5 sau 6 teme, până când am dat de aceasta și mi-a plăcut enorm. Dar sigur mai sunt și alte teme frumoase, iar până la urmă nu voi avea de ales și va trebui să o schimb. ;-;
Îmi place enorm cum arată blogul tău, deci să nu-l mai schimb!


Nici nu stiu cu ce se mananca CSS... HTML... XML... pur si simplu le intepretez si apoi le testez. Deci nici nu stiu cum sa ti explic pentru ca la scoala nu am facut informatica.

Eu as recomanda sa testezi versiunea ModernBB  am impresia ca poti lucra mult mai usor cu ea.

Iar la tema blogului meu o sa mi fie frica ca nu cumva sa dispara sau sa intre in conflict scriptul sau css cum miau ii mai spune. De exemplu daca intri prima data iti va aparea "not secure" daca dai "reload" la pagina fuctioneaza. Si trebuie sa iau in calcul mereu o noua tema.
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 11:58
Am făcut în liceu, dar eram cam praf, deci le-am învățat tot prin testări, pe tumblr și forumuri.

Hai că o testez de dragul tău, să văd ce voi găsi.

Ufff, nu prea înțeleg chestiile astea, dar sper tare mult să nu-ți dea bătăi de cap... Înainte să fac forumul am vrut și eu să creez un blog, dar m-am gândit mai bine și am ajuns la concluzia că ori mă făceam de râs, ori nu mă urmărea nici bau-bau. =))))

Miauti. likes this post

Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 12:36
Eu ti as recomanda sa ai blog ! Cu un blog ai sanse sa castigi premii si bani... Doar daca ai continut bun :)
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 12:38
La ce viață nasoală am, probabil nu aș câștiga nimic. :))
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 12:40
Oricum daca e ceea ce cred eu acea versiune, forumul va arata de genul asta https://animebase.me/
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 12:42
Message reputation : 0% (1 vote)
MMiauti wrote:Oricum daca e ceea ce cred eu acea versiune, forumul va arata de genul asta https://animebase.me/
Uuu, arată drăguț. ^w^
Să văd peste ce voi da~
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 15:45
Modificari :
- reasezare camp din profil. Nu cred ca ar fi fost ideal ca unele informatii sa apara in postarile de pe forum, asa ca din punctul meu de vedere pentru a dori sa afli mai multe despre un utilizator ar fi ideal sa consulti pagina de profil al utilizatorului. doar membrii acestui forum.

- editare acces camp profil.  Nu cred ca ar fi fost in siguranta ca vizitatorii care pot citii postarile de pe forum sa poata vedea toate informatiile profilului unui membru din mesaje. Asa ca am decis ca unele informatii :  Sex, Data înscrierii , Puncte , Aprecieri , Mesaje , Stare de spirit sa fie publice, iar restul  sa fie publice pentru membri forumului.

- in testare BARA DE SPIRIT  Despre modificările forumului (staff) - Page 6 2683259723
o pot modifia moderatorii cat si utilizatorii

Xiphion. and Yumi Chan like this post

Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 19:33
Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Crystal_divider_by_laraleel_dbktpou-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGJrdHBvdS05MGFmY2NjNi1jNzdkLTQxZmUtOWE3ZC01ZGRjYzFlZjQxOWMucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
si bara asta de spirit in ce consta mai exact? Mi se pare o idee interesanta si originala pentru un forum.
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 20:20
Roxana H. wrote:
Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Crystal_divider_by_laraleel_dbktpou-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGJrdHBvdS05MGFmY2NjNi1jNzdkLTQxZmUtOWE3ZC01ZGRjYzFlZjQxOWMucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
si bara asta de spirit in ce consta mai exact? Mi se pare o idee interesanta si originala pentru un forum.


BARA de spirit cred ca are legatura cu RPG-ul... zic si eu.
Numele pus de mine este sa inlocuiesc "starea de spirit"
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 20:54
oricum azi starea mea de spirit a fost foarte buna :) merci de informare
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 200
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 21:02
In testare ICONURI SUBIECTE Asa ca nu va speriati ! Despre modificările forumului (staff) - Page 6 221850980


Despre modificările forumului (staff) - Page 6 15945710

Xiphion. and Yumi Chan like this post

Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

12.07.20 21:18
arata super bine noile iconuri facute de tine
Sponsored content

Despre modificările forumului (staff) - Page 6 Empty Re: Despre modificările forumului (staff)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum