Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My mice do like the taste of human flesh. They say that cheese just can't compare to certain other red foods.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

Partenerii forumului

Go down 
AuthorMessage
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 10
Hobby-uri : Somn

Partenerii forumului Empty
PostSubject: Partenerii forumului   Partenerii forumului Empty01.06.20 12:56

După cum bine știți, se împlinește peste câteva luni un an de când am înființat acest forum, iar în decursul evoluției lui am reușit să închei parteneriate cu diferite forumuri care mai de care mai frumoase. Deși le puteți regăsi pe toate în linkurile din dedesubtul forumului, m-am gândit că un astfel de topic ghid ar prinde bine pentru oricine. Vi le recomand pe toate, așa că nu ezitați să vă faceți cont pe acestea.
Ordinea în care le voi posta nu are nicio relevanță.

REGULAMENT !
Daca doresti sa faci schimb de link-uri cu SORICEI DE BIBLIOTECA, ar trebui sa indeplinesti cateva conditii:
* Site-ul trebuie sa fie BLOG , SITE WEB sau LIVE SPACE. Grupurile de pe Facebook, Hi5, MySpace sau similare NU sant acceptate. Am decis sa accept FORUMUL, dar acestea trebuie sa aiba un continut bun, iar sectiunea afiliatilor trebuie sa fie pe pagina principala.
* Sa aibe continut despre anime, manga, carti, japonia sau fan-fiction.
* Actualizare minima odata pe luna.
* Site-ul tau trebuie sa aibe minim sase luni vechime.

Daca site-ul tau devine inactiv sau numele forumului SORICEI DE BIBLIOTECA nu mai apare pe prima pagina a site-ului tau, contractul de afiliere se va rezilia.

Anime is Life

RPG World Anime

A World For All

RPC Dreams

RPG Anime Romania

Manga Miauti

NightRival

Last edited by Xiphion. on 25.09.20 22:12; edited 6 times in total (Reason for editing : Adaugare Regulament de schimb de linkuri)
Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Partenerii forumului
Back to top 
Page 1 of 1