Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salut!

+5
Eloise
Ravic
Uta
Charybdis
George1000
9 posters
Go down
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Salut!

29.09.19 8:56
First topic message reminder :

Neata! ma numesc George, am 33 ani, sunt din Braila si imi plac mult anime-urile si RPG-ul. Majoritatea cred ca ma cunoasteti de pe alte forumuri.

Miauti. likes this post


Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:10
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Si eu tin la acel forum foarte mult si imi doresc in continuare sa fie activ. Insa ca e Venom admin, poate e mai bine asa pentru ca eu nu mai am timpul ala pentru moderare. Si cum spuneam, ce te opreste sa postezi aici la rpg cu mine? 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:15
Pai unstopabble nu mai e al tau. E al lui Venom acum. Nu îți dai seama? Și mă oprește faptul că am pierdut un forum drag mie. Puteam să mă ocup eu de unstopable că am timp chiar mai mult. Dar tu in locul meu ai preferat sa ii dai lui forumul, să îl dai unei persoane care trece peste deciziile tale. In loc sa îl dai unei persoane de încredere care sa colaboreze cu tine. Și mă împiedică să postez aici frustrările și supărările. Nu am o dispoziție buna azi. Când văd cum accepti sa fiu călcată în picioare de unul cu ceva probleme la mansarda care te vede cu 2 fețe.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:23
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Sincer, haide sa schimbam acest subiect ca sa nu iti dea ban nee-chan. Insa te rog sa înțelegi un lucru, am ajuns sa las de la mine ca sa vad pace si liniste. Nu imi plac scandalurile si vreau putin sa ma refac dupa suparari. Vreau sa nu mai discutam despre scandaluri si cine e sef sau nu pe Unstoppable. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:28
Deci e clar că eu pe unstopable nu voi mai avea acces. Atât timp cât e Venom pe unstopable. Adică Forever. Șoricei sincer nu îmi prea place că nu pot face multe topicuri cate idei am. Nu îmi place sa stau doar in 4-5 topicuri. Am prea multe idei. Nu îmi place să fiu îngrădit.

Eu cred că mă voi refugia pe un site unde joc RPG singur cu un robot.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:35
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Dar nu te ingradeste nimeni. Poti deschide topicuri, dar nu cu miile ca sa fie topicuri rpg la care nu se raspunde. Insa cum spuneam, iti voi da linkurile la rpg-urile pe care le-am deschis. Adica cele 4 rpg-uri care au ramas in pana pe Unstoppable. Toate 4 se afla la rpg anime pentru ca nubeste rubrica de rpg fantasy pe Soricei. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 11:39
Eu nu sunt momentan într-o bună dispoziție. Faptul că unstopable din forumul nostru a devenit forumul lui Venom mă face să nu fiu într-o dispoziție cu chef de postat. 

Eu doar ți-am zis de ieri că Venom vrea rank-ul doar să mă baneze iar degeaba dar nici tu și nici Xi nu m-ați crezut. 

De aceea nu am o dispoziție prea buna nici de postat pe forumul lui Xi.

Eu sunt într-o criza de plâns încă de când m-am trezit și am văzut că am fost Banat iar degeaba pe unstopable. 

Eu am zis că așa se va întâmpla va de aia a vrut Venom rank-ul. 

Dar voi nu m-ați crezut.

Deci de ce m-ai debanat ieri? Că sa ii oferi iar lui Venom șansă să mă baneze iar pe degeaba și eu azi să am o criza de plâns neîntrerupta?
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:00
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Imi pare rau daca treci prin asa ceva din partea mea. Eu zic sa te calmezi si sa lasi putin lucrurile sa se limpezeasca. Sa nu crezi ca te-am debanat doar ca sa te baneze inapoi Venom. Si oricum, imi cer scuze daca treci prin asa ceva din cauza mea. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:04
Nu se va limpezi nimic. Atât timp cât Venom e in staff el mă va Bana continuu oricât mă vei debana tu. El a cucerit forumul tau. Acum forumul nu mai e al tau ci e al lui. Trezește-te la realitate te rog frumos. Și realizează că unul că el care trece peste deciziile fondatorului, nu merita rank in staff. Eu pe oricâte forumuri am fost in staff am întrebat întâi fondatorii in luarea unor decizii. Nu am trecut peste ei așa cum trece Venom peste tine.

Degeaba zici ca îți pare ție rău că trec prin așa ceva și îți ceri scuze daca nu faci nimic în privința asta. 

Eu pur și simplu nu mai am chef de absolut nimic acum.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:07
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Uf, te rog sa o lasi balta cu Unstoppable. Uneori fac si eu gafe pe care le rumeg. Insa uneori e mai bine sa lasi timpul sa isi faca treaba. Da, l-am adaugat pe Venom in staff pentru ca s-a implicat foarte mult cu forumul. A facut ordine in rubrici impreuna cu Adela. Inainte forumul era groaznic de dezordonat. Era plin de topicuri inutile la care nu se posta si se intercalau peste cele active. Sa nu mai zic de design, face o treaba grozava impreuna cu nee-chan Anne pe partea de design. Plus ca si la topicul zilei si la horoscop a facut o treaba al naibii de buna. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:15
El a vrut iar in staff ca sa ma baneze iar. Eu am spus-o de ieri. Nu inteleg de ce nici tu nici Xi nu m-ati crezut. E clar ca atat timp cat Venom e in staff eu nu voi mai avea acces pe unstopable. Nu cred ca o pot lasa balta prea usor. Tin prea mult la acel forum care din pacate acum nu mai e al tau ci adevenit a lui Venom. Iar tu nu realizezi asta. 

Sunt intr-o criza continua de plans si chiar am refuzat sa mai mananac pranzul acum. Numai am nici chef de nimic nici pofta de mancare
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:30
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Dar nu inteleg cum de forumul asta a facut asta atat pentru tine cat si pentru Venom. Probabil pentru ca am varsat foarte multa incarcatura emotionala asupra lui. Insa nu are rost sa te superi asa de tare. Si Venom tine foarte mult la forum si se implica. Insa din cate am vazut, voi nu puteți sta activi pe o cumunitate. Tu daca nu e el, activezi si invers. Nu vreau sa zic lucruri rele despre nimeni. Cel mai bine e sa te plimbi prin parc si sa stai in aer ca sa te mai relaxezi. E o situatie incordanta si neplacuta pentru tine. Nu iti faci bine stand si gandindu-te nonstop la asta. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:33
Pai eu as fi activ. Dar el mă tot baneaza sau refuza sa fie pe forum daca eu sunt pe forum. Și eu as putea face unele lucruri de admin daca mi s-ar cere. Singurele lucruri la care nu mă pricep sunt chestiile de design și chestiile tehnice. Dar dacă el se pricepe la asta și tu nu ai timp. Iar el nu mă vrea pe mine pe forumul tau doar pentru că nu mă suporta... Eu nu am ce zice. Decât că îmi pare rau că nu mă pot pricepe la tot și îmi pare rau că se termină așa. Că forumul unstopable a ajuns forumul lui Venom.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:39
Salut!  - Page 2 Dblt0j10
Nah, te inteleg. Stiu ca nu va intelegeti pentru ca asta s-a intamplat din cauza ta. Pentru ca te-a mâncat sa faci cont clona pe forumul lui Venom. Daca nu faceai asta, nu iti avea treaba ca stai si postezi pe Unstoppable. Și acuma ma intreb de ce mama naibii ai facut chestia aia pe Shuttered. 
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:48
Pai nu ar trebui în primul rând că o greșala pe forumul lui sa fiu Banat și pe al tau. Mă putea bana doar pe a lui și atât. Da nici eu nu știu de ce m-ai frecat atunci sa fac așa prostie. 

Dar tu inca nu realizezi că el ți-a cucerit forumul. Nu realizezi că faptul că mă ține Banat pe al tau trecând peste deciziile tale, se poate numi că ți-a cucerit forumul. Fondatorul adică tu trebuie sa ai ultimul cuvânt de spus. Și dacă cineva trece peste decizia ta, nu trebuie lăsat să te calce în picioare oricât de bun ar fi la altele. Nu e singurul designer și tehnician din lume. Chiar daca eu nu mă pricep, mai e Anne dar ea daca nu are timp se vor mai găsi alții. 

In plus ieri te făcea o persoană cu doua fețe ceea ce nu ești. 

Ieri dimineata te jignea și apoi seara l-ai băgat în staff doar că să mă excluda iar pe mine.

Deci m-a Banat degeaba spunând că aș fi încălcat regulile. Ce reguli am încălcat ieri pe unstopable? Poți dovedi? Că nu am încălcat nici una. 

Deci de ce trebuie sa stau Banat? 

Daca tu ca fondator m-ai iertat pentru greșala de acu vreo 2 luni, de ce el sa treacă peste deciziile tale? 

Mai e unstopable al tau sau e al lui? Eu am impresia că acum unstopable e forumul lui Venom
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2467
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

26.03.23 12:58
Salut!  - Page 2 Wo8lTMW

Acest subiect va fi blocat din cauză că s-a instigat la ceartă și s-a jignit. George, ai ban o săptămână pe forum din cauza asta.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

11.04.24 10:46
Salut!  - Page 2 Quartz10
Neața  @George1000

Miauti. likes this post

George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

22.04.24 22:39
Buna!
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

22.04.24 22:46
bine ai revenit printre noi
George1000
George1000
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Banat
Chit Nu Place
Data înscrierii : 2019-08-06
Mesaje : 1183

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

22.04.24 23:24
Mersi
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

23.04.24 15:33
Salut!  - Page 2 _f2u__kermit_divider_by_daydream_doodle_dbw9b4u-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7ImhlaWdodCI6Ijw9OTQiLCJwYXRoIjoiXC9mXC9jMTliZTJmNi00ZTU1LTQ4M2EtOGVjNC1mNTMxNTgyY2RlMmRcL2RidzliNHUtOWM3M2I2MWMtNjA4Zi00ZGY4LWFkYTQtMzIyYzE3ZDQ4MTBmLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yODYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Cu placere. Daca vrei, putem continua rpg-urile sau sa deschizi unul nou. 
Sponsored content

Salut!  - Page 2 Empty Re: Salut!

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum