Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Un forum dedicat iubitorilor de lectură și fandomurilor.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Manga MiautiManga Miauti  Log inLog in  RegisterRegister  

Citește acest mesaj, apoi postează!

Go down 
AuthorMessage
Xiphion.
Big miau (^つωฅ^)
Big miau (^つωฅ^)
Xiphion.

Sex : Female
Data înscrierii : 2019-07-26
Puncte : 2764
Aprecieri : 11
Hobby-uri : Detectiv în Lumea Spiritelor

Citește acest mesaj, apoi postează!  Empty
PostSubject: Citește acest mesaj, apoi postează!    Citește acest mesaj, apoi postează!  Empty30.07.19 14:37

Citește acest mesaj, apoi postează!  56a7z8N

În această secțiune aveți posibilitatea să vă promovați forumul.
Pentru a face acest lucru, respectați pașii următori:
● Înainte de a finaliza subiectul, asigurați-vă că ați oferit toate informațiile necesare despre forumul dvs., deoarece subiectele din această categorie vor fi blocate la scurt timp după deschiderea lor. 
● Nu aveți voie să postați anunțuri de pe forumul dvs., puteți doar să puneți o mică descriere care să atragă publicul și câteva informații legate de forum (membri, nr. de mesaje etc.)
● Dacă doriți să mai adăugați ceva după ce v-a fost blocat subiectul, contactați un administrator sau un moderator prin mesaj privat, nu deschideți un alt subiect.

Citește acest mesaj, apoi postează!  56a7z8N
Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
Charybdis
Evil Rat
Evil Rat
Charybdis

Sex : Female
Data înscrierii : 2019-07-26
Puncte : 3175
Aprecieri : 19
Hobby-uri : Șoricel de bibliotecă

Citește acest mesaj, apoi postează!  Empty
PostSubject: Re: Citește acest mesaj, apoi postează!    Citește acest mesaj, apoi postează!  Empty20.03.20 3:39

Îmi pare tare rău că am fost nevoită să apelez la asta, însă pe moment voi bloca accesul la această categorie, fiindcă unii useri intră pe forumul meu doar ca să facă reclame aici. Nu asta intenționam să se facă cu ajutorul acestei categorii. Nu am nimic dacă se deschide un forum nou, se pot deschide oricât de multe doriți, însă nu-mi place când se deschid anumite forumuri pe baza unor conflicte și se abandonează altele. De aceea, până când mă voi răzgândi, categoria aceasta va rămâne blocată. Dacă mă voi decide să o las așa definitiv, o voi muta în arhivă. Până atunci, nu ezitați să ne vizitați forumurile partenere, pe care le puteți găsi în link-urile de sub forum.
Echipa Șoricei de bibliotecă vă mulțumește pentru înțelegere!
Back to top Go down
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

Citește acest mesaj, apoi postează!
Back to top 
Page 1 of 1