Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Interviu cu Midori

06.09.21 16:29
x Prenume: Beatrix
x Vârstă: 24
x Cartea preferată (sau cărțile): Blaze de Stephen King
x Prima carte citită/preferată: Padurea Spanzuratilor de Liviu Rebreanu
x Vârsta de la care sunteți pasionați pentru lectură: pe la 15-16 ani parca
x Autori favoriți: nu am un autor preferat
x Genuri favorite: fictiune, thriller, psihologic
x Librării de la care vă place să achiziționați cărți: Elefant
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 16:42
Bună Midori! Îmi pare bine de cunoștință și bun venit pe forum, sper să ne înțelegem! ^^

1. Care este anime-ul tău preferat? (Sau mai multe.)
2. Care este manga-ul tău preferat? (La fel dacă sunt mai multe. XD)
3. Ce hobby-uri îți plac înn timpul liber?
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 16:58
care sunt personajele tale preferate?
ce seriale urmărești?
care este fansubul pe care urmărești cel mai des animeuri?
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 17:07
Multumesc,  @Eloise  :D si eu sper sa ne intelegem.

1. Care este anime-ul tău preferat? (Sau mai multe.)
Sk8 The Infinity
Boku no Hero Academia
Assassination Classroom
Jujutsu Kaisen
Naruto Shippuden 

2. Care este manga-ul tău preferat? (La fel dacă sunt mai multe. XD)
Am citit doar primele doua volume din Boku no Hero Academia :D
 
3. Ce hobby-uri îți plac înn timpul liber?
In timpul meu liber imi place sa ies cu skate-ul, sa ascult muzica si sa stau la calculator.

Hello  @Xiphion.

care sunt personajele tale preferate?
Personajul meu preferat este Reki din Sk8 The Infinity  Interviu cu Midori  2530944185 Interviu cu Midori  2530944185 alte personaje care imi plac: Midoriya din Boku no Hero Academia, Deidara si Sasori din Naruto Shippuden, Karma din Assassination Classroom, Itadori din Jujutsu Kaisen   

ce seriale urmărești?
Momentan sunt la sezonul 2 din Free! 
La seriale seriale nu ma prea muit :D 

care este fansubul pe care urmărești cel mai des animeuri?
De obicei urmaresc anime-urile pe animekage
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 21:16
Sunt foarte sigură că o să ne înțelegem bine dacă o să vorbim, mă găsești pe server-ul lui Xiphion, îmi poți da DM oricând. ^^
Și acum înțeleg de unde vine numele, BNHA este bun. XD

1. Care este mâncarea ta preferată?
2. Care este desertul tău preferat?
3. Îți place și scrisul pe lângă citit? Dacă da (sau nu), ce scrii sau ți-ar plăcea să poți scrie?
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 21:23
bine ai venit printre noi nee-chan! 
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 21:50
1. Care este mâncarea ta preferată?
Ador pastele  Interviu cu Midori  2530944185

2. Care este desertul tău preferat?
Jeleurile daca se pun :D

3. Îți place și scrisul pe lângă citit? Dacă da (sau nu), ce scrii sau ți-ar plăcea să poți scrie?
Daa. Imi place sa scriu povesti de dragoste, insa nu am nici un fan fiction terminat. In ultima vreme parca nu am inspiratie sa scriu...si nici melodia perfecta pe care sa scriu. 

Multumesc,  @Roxana H. :D
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 22:00
Paste și Jeleuri, nu este deloc rău. XD
Mi-ar plăcea să-ți citesc una din lucrări dacă o să am ocazia. Personal scriam fan fiction, role play și mai scriu și script-uri.

1. Dacă ți-ai putea permite să te muți oriunde pe planetă, unde te-ai muta și de ce?
2. Care sunt genurile de anime la care te uiți des?
3. Cum speri să se termine anul acesta pentru tine și ce realizare sau realizări vrei să-ți îndeplinești până se termină?
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

06.09.21 23:04
Eloise wrote:
Paste și Jeleuri, nu este deloc rău. XD
Mi-ar plăcea să-ți citesc una din lucrări dacă o să am ocazia. Personal scriam fan fiction, role play și mai scriu și script-uri.

1. Dacă ți-ai putea permite să te muți oriunde pe planetă, unde te-ai muta și de ce?
2. Care sunt genurile de anime la care te uiți des?
3. Cum speri să se termine anul acesta pentru tine și ce realizare sau realizări vrei să-ți îndeplinești până se termină?

Da-mi add pe discord si iti trimit :D

1. M-as muta in Japonia pentru ca imi place mancarea japoneza (cel putin varianta facuta de mine e buna). De asemenea, imi place japoneza si vreau sa o invat calumea, nu doar cateva cuvinte/propozitii. Nu am fost niciodata in vizita in Japonia, dar sunt 100% sigura de faptul ca e o tara minunata si de faptul ca acolo m-as simti de 1000 de ori mai fericita.

2. Imi plac anime-urile care au actiune, aventura si comedie :D 

3. Sper sa se termine bine anul acesta. Vreau sa fac cel putin un Ollie pe skate pana in iarna. Siiii in speranta ca va ninge in decembrie, vreau sa merg pe partie sa invat sa ma dau si pe snowboard...astea daca se pun ca realizari. Mai vreau sa invat singura sa fac aplicatii pentru calculator si sa incerc sa ma angajez pe un post de programator.
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 2:04
Ți-am trimis  Interviu cu Midori  1f60a 
Japonia este frumoasă, mă uit la o româncă care are canal de YT și soțul ei este Japonez și au familie împreună, au fost anul acesta în Japonia și este minunat :3
Genurile tale de anime se potrivesc și cu gusturile mele, în genul ăsta caut și eu XD
Îți țin pumnii strânși să reușești, am avut un prieten care se dădea pe skate (era mai curajos ca mine ;w;) și cel mai probabil nu s-ar teme nici de snowboard. Wow, felicitări, sper să înveți, există și cursuri online care îți oferă materiale dacă ești interesată. Eu mai mult sunt pe creare de jocuri.

1. Dacă te-ai muta în Japonia, ce fel de preparate culinare ți-ar plăcea să încerci pentru prima dată de acolo?
2. Care a fost materia ta preferată/plăcută la școală?
3. Culoarea ta sau culorile tale preferate (sau care le folosești mai des)?
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 8:38
Cum esti pe discord? Ai putea sa imi trimiti useru ca sa iti dau add? 
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 12:49
Eloise wrote:
Ți-am trimis  Interviu cu Midori  1f60a 
Japonia este frumoasă, mă uit la o româncă care are canal de YT și soțul ei este Japonez și au familie împreună, au fost anul acesta în Japonia și este minunat :3
Genurile tale de anime se potrivesc și cu gusturile mele, în genul ăsta caut și eu XD
Îți țin pumnii strânși să reușești, am avut un prieten care se dădea pe skate (era mai curajos ca mine ;w;) și cel mai probabil nu s-ar teme nici de snowboard. Wow, felicitări, sper să înveți, există și cursuri online care îți oferă materiale dacă ești interesată. Eu mai mult sunt pe creare de jocuri.

1. Dacă te-ai muta în Japonia, ce fel de preparate culinare ți-ar plăcea să încerci pentru prima dată de acolo?
2. Care a fost materia ta preferată/plăcută la școală?
3. Culoarea ta sau culorile tale preferate (sau care le folosești mai des)?

Am acceptat cererea pe discord. 
Eu am o prietena care locuieste in Japonia si planuiesc sa merg la ea macar o saptamana, candva.
Si multumesc! Sper sa reusesc si cu skate-ul, dar si cu snowboardul :D aseara a terminat un prieten sa-mi picteze skate-ul. Arata super faaaain  Interviu cu Midori  2530944185 il ador. Mai trebuie sa punem ceva stickere pe el si dupa aia vreau sa-l dau cu lac si pot sa ies cu el.
In legatura cu programarea...stiu putin C# si putin C++, dar ma gandeam sa ma bag pe html/css :D 
 
1. Ramen si soba noodles reci :D 
2. Hmm....biologia si matematica. Si muzica, dar la muzica nu faceam mare lucru.
3. Verde..si galben si portocaliu, dar verdele e pe primul loc. 

@Roxana H. sunt Midori pe discord. Ti-am acceptat cererea :D
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 12:59
Arigatou nee-chan.
Ce tip de carti iti place sa citesti? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 13:14
Perfect! ^o^/
Norocoasă, aș vrea și eu să am pe cineva acolo. Soba mi-a amintit de Todoroki. =))
Wow, dacă îl termini aș vrea și eu o poză, chiar sunt curioasă cum arată. Matematica niciodată nu mi-a plăcut, în schimb biologia nu a fost rea, iar muzica îmi place, am voce, însă îmi place actoria vocală mai mult. =))
Este chiar bine dacă te pricepi la C# și C++, sunt și ele destul de folosite. Îți sugerez ca după ce termini cu HTML/CSS să începi și cu JavaScript, crede-mă, merită. Iar la mine totul se rezumă la roșu, sunt fană roșu, deși se mai găsește și mov și albastru uneori. =))

1. Ce fel de muzică îți place să asculți?
2. Ce animale de companie și sălbatice îți plac?
3. Băuturile alcoolice și non-alcoolice care-ți plac?
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 13:35
Roxana H. wrote:Arigatou nee-chan.
Ce tip de carti iti place sa citesti? 

Thrillerele sunt preferatele mele :D

Eloise wrote:
Perfect! ^o^/
Norocoasă, aș vrea și eu să am pe cineva acolo. Soba mi-a amintit de Todoroki. =))
Wow, dacă îl termini aș vrea și eu o poză, chiar sunt curioasă cum arată. Matematica niciodată nu mi-a plăcut, în schimb biologia nu a fost rea, iar muzica îmi place, am voce, însă îmi place actoria vocală mai mult. =))
Este chiar bine dacă te pricepi la C# și C++, sunt și ele destul de folosite. Îți sugerez ca după ce termini cu HTML/CSS să începi și cu JavaScript, crede-mă, merită. Iar la mine totul se rezumă la roșu, sunt fană roșu, deși se mai găsește și mov și albastru uneori. =))

1. Ce fel de muzică îți place să asculți?
2. Ce animale de companie și sălbatice îți plac?
3. Băuturile alcoolice și non-alcoolice care-ți plac?

Am incercat Soba din cauza lui Todoroki  Interviu cu Midori  1f602  si varianta pe care o fac eu e super buna. Cel putin mie imi place. 
Inca nu e 100% gata, dar uite mai jos o poza cu skate-ul meu. 
Interviu cu Midori  24133810

Mie mi-ar fi placut sa facem mai multe la muzica. Eu nu am voce, in schimb stiu sa bat la tobe. Am fost intr-o trupa de death metal. 
O sa ma apuc si de JavaScript, dar as vrea sa am bazele HTML/CSS intai. 
Si mie imi place rosu...weekendul viitor ma vopsesc iar roscata  Interviu cu Midori  2530944185

1. In ultima vreme am ascultat playlisturi in genul asta.
2. Animale de companie: pisicile si cateii. Animale salbatice: tigrii, leii, panterele, ursii panda. 
3. Bauturi alcoolice: cuba libre Interviu cu Midori  1f602, iar bauturi non-alcoolice: apa, pepsi cu mango, cola zero si cola zero cu piersici :D
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 14:18
Nu am încercat, dar aș încerca, și de curiozitate dar și de dragul lui Todoroki. =))
Wow, arată chiar drăguț, și ador amprenta aia de.. pisică? Sper că nu confund. Din moment ce-ți plac felinele ca mine, dar și cățelușii sunt super adorabili. =))
La tobe într-o trupă death metal? Cred că a fost o super experiență. Personal mi-a plăcut mereu chitara dar nu am învățat niciodată să cânt la ea, dar ador să ascult partea de instrumental, uneori vocea face să-ți pierzi concentrarea de la o parte care mi se pare la fel de importantă. Și voi vedea și eu ce găsesc în playlist. :3
Și eu am fost roșcată! Roșul arată super bine, dar mai nou vreau să mă fac albastră. Vorbim de băuturi și mi se face poftă, măcar am apă. =))

1. Îți place să te joci jocuri? Dacă da atunci ce genuri îți plac? Sau ce genuri ți-ar plăcea să încerci dacă nu ai jucat niciodată?
2. Ce flori și copaci îți plac?
3. Cine a fost personajul tău preferat de desene animate în copilărie sau chiar și acum?
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

07.09.21 14:31
Eloise wrote:
Nu am încercat, dar aș încerca, și de curiozitate dar și de dragul lui Todoroki. =))
Wow, arată chiar drăguț, și ador amprenta aia de.. pisică? Sper că nu confund. Din moment ce-ți plac felinele ca mine, dar și cățelușii sunt super adorabili. =))
La tobe într-o trupă death metal? Cred că a fost o super experiență. Personal mi-a plăcut mereu chitara dar nu am învățat niciodată să cânt la ea, dar ador să ascult partea de instrumental, uneori vocea face să-ți pierzi concentrarea de la o parte care mi se pare la fel de importantă. Și voi vedea și eu ce găsesc în playlist. :3
Și eu am fost roșcată! Roșul arată super bine, dar mai nou vreau să mă fac albastră. Vorbim de băuturi și mi se face poftă, măcar am apă. =))

1. Îți place să te joci jocuri? Dacă da atunci ce genuri îți plac? Sau ce genuri ți-ar plăcea să încerci dacă nu ai jucat niciodată?
2. Ce flori și copaci îți plac?
3. Cine a fost personajul tău preferat de desene animate în copilărie sau chiar și acum?

Si eu tot de dragul lui Todoroki am incercat =)) si vreau sa incerc de dragul lui Midorita si Katsudon.
Da, e o amprenta de pisica  Interviu cu Midori  2530944185
A fost o experienta foarte faina cu trupa, am avut 4 concerte cat am fost cu ei si am cunoscut oameni super faini. Am incercat si eu sa invat sa cant la chitara, dar am renuntat rapid din cauza ca ma dureau degetele si parca nu era de mine.
Prietena mea cea mai buna are parul albastru. Eu ma mai gandeam sa ma vopsesc verde, dar asta presupune sa ma decolorez si nu mai vreau sa ma decolorez o vreme:))

1. Da, imi plac jocurile. Jocul meu preferat este Diablo 3. Si am incercat Genshin Impact care pare interesant. Am mai jucat Hearthstone, League of Legends, Portal si ma mai joc pe telefon ceva joc cu BNHA 
2. Imi plac orhideele si brazii
3. Nu mai stiu cine era personajul meu preferat in copilarie, insa acum este Reki din Sk8 The Infinity. Sunt...pur si simplu obsedata de el Interviu cu Midori  2530944185 Interviu cu Midori  2759662333
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

08.09.21 11:59
Drăguț personaj, nu m-am uitat la anime deși am văzut pe Tumblr atunci când a ieșit foarte multe gif-uri și poze. XD

1. Dacă te-ai putea transforma în extraterestru, cum s-ar numi specia ta și ce înfățișare ar avea?
2. Ai frați mai mari sau mai mici?
3. Un citat preferat din ceva la care te-ai uitat recent sau citit recent?
Midori
Midori
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Grup5
Chit Grup
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Scriitor
Chit Scrie
Data înscrierii : 2021-09-06
Mesaje : 117

Personaj RPG
Nume: Kaji
Varsta: 15 ani
Personalitate : Kaji se enervează destul de repede, nu renunță niciodată și comunică cu oamenii într-un stil aparte.
Cunostinte magice:: manipularea focului
Poveste: Aflat într-o lume în care magia există și fiind crescut de bunicul său, care este maestru în utilizarea focului, Kaji este 100% convins că Academia de Vrăjitori din Japonia este cea mai bună alegere pentru el, acesta dorindu-și cu ardoare să-și răzbune părinții care au fost uciși de către magicienii răufăcători din țară și să devină cel mai puternic utilizator al focului din lume.

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

21.10.22 20:01
Eloise wrote:
Drăguț personaj, nu m-am uitat la anime deși am văzut pe Tumblr atunci când a ieșit foarte multe gif-uri și poze. XD

1. Dacă te-ai putea transforma în extraterestru, cum s-ar numi specia ta și ce înfățișare ar avea?
2. Ai frați mai mari sau mai mici?
3. Un citat preferat din ceva la care te-ai uitat recent sau citit recent?

1. Hmmmm... nu ma asteptam la intrebarea asta  Interviu cu Midori  3470820994 si nu stiu cum sa raspund la asta.
2. Am un frate mai mic decat mine.
3. Hmmm.... aici am mai multe:

"Never trust anyone too much. Remember, the devil was once an angel."
"Love is the most twisted curse of all."
“You’re wrong. It’s not the world that’s messed up; it’s those of us in it.”
"I don't feel lonely. Because even though I'll never see you again... and even though I don't have words for it yet... I still carry within me something that you loved. It happened one winter. It happened one morning."
"A story that took place one winter... A story that took place one evening... No matter where I go, you're there. You're always in my head. You're in everything I see. No matter where I go, I can still see you there, can smell your scent. I Can't forgive you. I can't forgive myself. But I want to. I miss you."
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2331
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

24.10.22 17:23
cum ti-ai petrecut weekend-ul? 
Sponsored content

Interviu cu Midori  Empty Re: Interviu cu Midori

Back to top
Similar topics
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum