Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Problemă tehnică.

03.09.20 11:39
Sunt convinsă că există mulţi useri care au un laptop cu sistem de operare windows 10 şi care au mai multă experienţă decât mine.

Problema mea tehnică este următoarea: cum fac ca un document word aflat pe desktop să nu-şi mai schimbe locul după editarea lui?

Sunt frustrată de faptul că un document word îşi schimbă locul din dreapta în stânga după editarea lui. Aş vrea să rămână nemişcat acolo unde-l pun eu.

Am căutat soluţii pe interent. Unele sunt confuze, iar altele nu ajută la nimic. Dacă există vreo rezolvare la această problemă, aş fi foarte recunoscătoare.

Vă mulţumesc în avans tuturor.
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2468
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 13:34
Încearcă să faci un folder și pune documentul în el, așa nu mai are cum să se mute, deși nu prea înțeleg exact de ce se mută din locul respectiv.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 13:36
Problemă tehnică. Dahz5sx-dfe38f39-c57b-4443-bcb9-1db70fc9adfe.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOWZiNGM1YzctZmQyYy00NzU2LTk0NWQtNzI5ODgxNGViY2E2XC9kYWh6NXN4LWRmZTM4ZjM5LWM1N2ItNDQ0My1iY2I5LTFkYjcwZmM5YWRmZS5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Ok....oare nu cumva e de la laptopu tau sau de la Windows? In primul rand, de cand e laptopu? Si intrebarea doi: cand i-ai facut ultima data un update la windows? Sa te uiti si la drivere ca sa nu fie pline. Si un driver plin sau memoria lui poate sa iti faca glitch-uri de afisare sau sa ti se blocheze cand e lumea mai draga. 
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2468
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 13:42
Sau poate că dai de fiecare dată save as în loc de save. Odată ce îl ai pe desktop, nu mai e nevoie să-l salvezi încă o dată tot acolo.
Hai să nu facem din țânțar armăsar, Roxana, că sigur e o chestie de doi bani la mijloc, și nu ceva complex.

Yumi Chan likes this post

Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 13:45
Xiphion. wrote:Sau poate că dai de fiecare dată save as în loc de save. Odată ce îl ai pe desktop, nu mai e nevoie să-l salvezi încă o dată tot acolo.
Hai să nu facem din țânțar armăsar, Roxana, că sigur e o chestie de doi bani la mijloc, și nu ceva complex.
Problemă tehnică. Dahz5sx-dfe38f39-c57b-4443-bcb9-1db70fc9adfe.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOWZiNGM1YzctZmQyYy00NzU2LTk0NWQtNzI5ODgxNGViY2E2XC9kYWh6NXN4LWRmZTM4ZjM5LWM1N2ItNDQ0My1iY2I5LTFkYjcwZmM5YWRmZS5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Sincer, sper sa nu fe o treaba mai complexa. Dar daca a facut cum ai spus tu, atunci mi se pare extrem de ciudat. Ma abtin sa nu rad prea tare. 
Inlusione
Inlusione
⛏Șoricel începător
⛏Șoricel începător
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2020-08-20
Mesaje : 11

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 16:25
Problemă tehnică. WFyxQUCgqk7iwAAAABJRU5ErkJggg==
Ești sigură că nu ai bifat funcția asta?

Yumi Chan likes this post

Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 19:01
Laptop-ul este din 2018 şi este încă în garanţie. Ultimul update s-a făcut azi la el.
Auto arrange icon nu este bifată. Align to grid e bifată şi Show the desktop este bifată.
Am să fac şi un folder până la urmă dacă aceasta e soluţia, numai că erau documente care le accesez zilnic.
Pentru cele de pe desktop dau Save. Numai pentru cele care doresc să le pun undeva anume dau Save As.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

03.09.20 20:13
Problemă tehnică. Dahz5sx-dfe38f39-c57b-4443-bcb9-1db70fc9adfe.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOWZiNGM1YzctZmQyYy00NzU2LTk0NWQtNzI5ODgxNGViY2E2XC9kYWh6NXN4LWRmZTM4ZjM5LWM1N2ItNDQ0My1iY2I5LTFkYjcwZmM5YWRmZS5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Grija mare sa nu iti fi prins un virus. Eu am patita asa de la un virus si am fost nevoita sa il resetez de la 0.
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

22.09.20 17:55
Problema expusă de mine, s-a rezolvat, pentru că a clacat laptop-ul şi a fost la reparat. Acum nu mai am acea problemă.

Vreau să pun o întrebare totuşi: Este cineva care are un telefon touch Huawei Y7? Aş dori să ştiu dacă pot instala o temă neagră pe el ca să văd mai bine scrisul şi lista contactelor.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

24.09.20 15:27
Problemă tehnică. Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Mergi la setari-luminozitate ecran si setezi modul nocturn. Si eu am modu nocturn ca sa pot posta pe forumuri. Tot nocturn am si la tastatura. 
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

01.10.20 20:07
Problema iniţială cu mutatul documentului dintr-un loc în altul e şi acum nerezolvată, cu toate că am laptop nou-nouţ. Tot se mută dintr-un loc în altul, dar am învăţat să mai ignor şi eu treburile.

Problema cu telefonul: cea mai ciudată marcă de telefon avută de mine vreodată şi imposibil de manevrat după dorinţele şi necesităţile mele.

Acum am altă chestie tehnică. De parcă toate cioburile numai la mine se sparg. Cum fac să activez sonorul în căşti? Am un laptop marca Dell acum cu sistem de operare Windows 10.

Când am mai avut nevoie de căşti am găsit iniţial de unde să opresc sunetul la laptop şi să-l fac să se audă numai în căşti. Dar acum se pare că nu mai găsesc cum să fac acest lucru.

Yumi Chan likes this post

Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2468
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

01.10.20 20:17
te duci la setări - sistem - sunet și selectezi din cele două opțiuni pe care le ai la început, apoi introduci căștile și îți va apărea încă o chestie, iar acolo trebuie să setezi prima opțiune din cele două pe care ți le dă (la dispozitiv de intrare) și eventual să și activezi detectarea lor, în caz că nu o ai deja
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

01.10.20 21:29
Îmi pare rău Xi că te dezamăgesc, dar nu am două opţiuni acolo la setări -> sunet. Şi nici nu mi le detectează când le introduc în laptop.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

02.10.20 12:49
Daca nu iti detecteaza cu o pereche de casti, poti incerca cu altele. Dar normal trebuie sa iti apara volumul la casti de indata ce le introduci in laptop unde apare iconu de la casti. 
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

04.10.20 18:46
Nu îmi detectează nicio pereche de căşti. Cred că din neştiinţă, neatenţie sau din cauza ochilor am dezinstalat eu ceva şi nu mai recunoaşte căştile sub nicio formă.
E păcat că nu pot asculta muzică în linişte, fără să deranjez pe cineva.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

15.10.20 13:38
Problemă tehnică. Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cel mai bine e sa apelezi la un service sau la compania de telecomunicatii de unde ai cartela sau abonamentul. 
Elena
Elena
✨Șoricel senior
✨Șoricel senior
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-01-15
Mesaje : 224

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

16.10.20 11:31
Problema tehnică şi-a găsit rezolvarea după ce am căutat îndelung pe net o rezolvare. De fiecare dată când vreau să folosesc căştile trebuie să instalez un driver care există în calculator. Nu ştiu de ce trebuie să fac asta de fiecare dată, dar o fac de câte ori folosesc căştile. Oricum nu folosesc des căştile.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

16.10.20 15:19
Problemă tehnică. Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Ciudat, e prima data cand aud de o asemenea anomalie. Oricum, daca ai un program care iti citeste in laptop ca si la nevazatori, atunci inteleg pe deplin problema. 
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 199
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

21.10.20 8:32
Elena wrote:Problema tehnică şi-a găsit rezolvarea după ce am căutat îndelung pe net o rezolvare. De fiecare dată când vreau să folosesc căştile trebuie să instalez un driver care există în calculator. Nu ştiu de ce trebuie să fac asta de fiecare dată, dar o fac de câte ori folosesc căştile. Oricum nu folosesc des căştile.

Ai incercat casti cu bluetooth ?
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2327
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

21.10.20 10:51
Buna idee Miau. Probabil nici alea nu ii sunt compatibile la laptop. Oricum, merge sa incerce si cu acel gen de casti. 
Sponsored content

Problemă tehnică. Empty Re: Problemă tehnică.

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum