Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2469
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

Partenerii forumului Empty Partenerii forumului

01.06.20 12:56
Message reputation : 100% (3 votes)
După cum bine știți, se împlinește peste câteva luni un an de când am înființat acest forum, iar în decursul evoluției lui am reușit să închei parteneriate cu diferite forumuri care mai de care mai frumoase. Deși le puteți regăsi pe toate în linkurile din dedesubtul forumului, m-am gândit că un astfel de topic ghid ar prinde bine pentru oricine. Vi le recomand pe toate, așa că nu ezitați să vă faceți cont pe acestea.
Ordinea în care le voi posta nu are nicio relevanță.


REGULAMENT !
Daca dorești să faci schimb de link-uri cu ȘORICEI DE BIBLIOTECĂ, ar trebui să îndeplinești câteva condiții:
* Site-ul trebuie sa fie BLOG , SITE WEB sau LIVE SPACE. Grupurile de pe Facebook, Hi5, MySpace sau similare NU sunt acceptate. Am decis să accept FORUMUL, dar acestea trebuie sa aibă un conținut bun, iar secțiunea afiliaților trebuie să fie pe pagina principală.
* Să aibă conținut despre anime, manga, cărți, Japonia sau fan-fiction.
* Actualizare minimă o dată pe lună.
* Site-ul tău trebuie să aibă minim șase luni vechime.

Dacă site-ul tău devine inactiv sau numele forumului ȘORICEI DE BIBLIOTECĂ nu mai apare pe prima pagină a site-ului tău, contractul de afiliere se va rezilia.




Shuttered Dreams

RPG World Anime

A World For All

RPC Dreams

RPG Anime Romania

Manga Miauti

NightRival

☆ 
Spectrul realității

Unstoppable Mind

Anime Lovers


Last edited by Xiphion. on 19.12.22 14:49; edited 16 times in total (Reason for editing : adăugare afiliat nou)
Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum