Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Un forum dedicat iubitorilor de lectură și fandomurilor.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

Fotografiile unui amator

Go down 
AuthorMessage
Charybdis
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Charybdis

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 19
Hobby-uri : Șoricel de bibliotecă

Fotografiile unui amator  Empty
PostSubject: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty28.07.19 23:26

Pozele le fac cu telefonul și le editez cu o aplicație tot pentru telefon. 
Sper să vă placă, cu toate că nu sunt cine știe ce. ^^

Pozele sunt în acest album: 

Accept orice părere la adresa lor. 😊🌸
Back to top Go down
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

Data înscrierii : 2019-08-07
Aprecieri ❤️ : 2

PostSubject: Re: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty18.08.19 19:21

Cât de frumoase sunt toate! :3
Mi-ar plăcea să văd și eu atâtea animale drăguțe, sunt mai fotogenice față de mine. =))
Țin minte că voiam să fac și eu cândva poze la peisaje, fie din natură sau din oraș, mă rog, părțile care chiar sunt frumoase, nu am apucat niciodată deși cred că pe atunci aveam aparatul la mine.

Xiphion. likes this post

Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

Data înscrierii : 2019-12-13
Aprecieri ❤️ : 8
Hobby-uri : RPG

PostSubject: Re: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty19.08.20 22:13

Fotografiile unui amator  Dahz5sx-dfe38f39-c57b-4443-bcb9-1db70fc9adfe.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOWZiNGM1YzctZmQyYy00NzU2LTk0NWQtNzI5ODgxNGViY2E2XC9kYWh6NXN4LWRmZTM4ZjM5LWM1N2ItNDQ0My1iY2I5LTFkYjcwZmM5YWRmZS5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Ai niste poze tare dragute. Pisoiul m-a cucerit 100%, imi vine sa-l pupacesc si sa-l iau in brate. 

Xiphion. likes this post

Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Xiphion.
Big miau (^つωฅ^)
Big miau (^つωฅ^)
Xiphion.

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 10
Hobby-uri : Somn

PostSubject: Re: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty24.08.20 13:26

Vă mulțumesc pentru aprecieri, dar am cam renunțat să fac poze, fiindcă nu mai am dispoziția necesară, iar telefonul nu face poze ca lumea, dar îi fac uneori poze motănelului cu tableta, fiindcă e destul de fotogenic. Poate pe viitor îmi voi lua o cameră foto, sau măcar un telefon care face poze drăguțe. XD
Fotografiile unui amator  XsITNGS
Asta e cea mai reușită poză pe care i-am făcut-o ieri. ^^

Flurry likes this post

Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

Data înscrierii : 2019-12-13
Aprecieri ❤️ : 8
Hobby-uri : RPG

PostSubject: Re: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty24.08.20 14:00

Fotografiile unui amator  Dahz5sx-dfe38f39-c57b-4443-bcb9-1db70fc9adfe.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3sicGF0aCI6IlwvZlwvOWZiNGM1YzctZmQyYy00NzU2LTk0NWQtNzI5ODgxNGViY2E2XC9kYWh6NXN4LWRmZTM4ZjM5LWM1N2ItNDQ0My1iY2I5LTFkYjcwZmM5YWRmZS5wbmcifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6ZmlsZS5kb3dubG9hZCJdfQ
Ai un motan extrem de fotogenic. Se vede ca il iubeste camera extrem de mult. 
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Sponsored content

PostSubject: Re: Fotografiile unui amator    Fotografiile unui amator  Empty

Back to top Go down

Fotografiile unui amator
Back to top 
Page 1 of 1