Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My mice do like the taste of human flesh. They say that cheese just can't compare to certain other red foods.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

Chiț, chiț... Hai la povestit!

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30
AuthorMessage
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

Data înscrierii : 2020-07-04
Aprecieri ❤️ : 3
Hobby-uri : Manga

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty
PostSubject: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty20.09.20 20:19

First topic message reminder :

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 16015310
Chit chit !!!
Sunt Khitaila-chan
Nu prea am ce face, asa ca hai la barfa
Am auzit un secret ...
Cica !
@Xiphion... la amenintat pe @Miauti...
Saracul @Miaut  Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 3439164214  .... nimeni nu-l ajuta.
Stiam ca Xiphion este... chit... chit rea !

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 56pt5n10

spor la barfa !

Last edited by Miauti on 12.10.20 8:29; edited 9 times in total

Ravic and Roxana H. like this post

Back to top Go down
https://miauti.blogspot.com/

AuthorMessage
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty05.01.21 20:50

Pai in primul rand, doresc sa va spun ca treaba mea sa terminat pe forum, sunt toate puse cat de cat ok ... Si am sa va iau la "pene"

@Xiphion. wrote:
Hello
Credeți că are rost să facem un server de discord?
O să-ți faci cont, Miauti, dacă e să se decidă să facem? Smile)
Și an nou fericit tuturor~ Să sperăm că anul 2021 va fi un an mult mai bun pentru toți

LOL !! voi nu mai stati pe fb ca s pensionari , va urmaresc neamurile ce postati, si acum vreti sa va faceti discord? Nu mai vb ca pe grupul de fb nu posteaza nimeni (nu am cont doar presupun)
Si nu mai vb ca ai inceput sa neglijezi forumul ... iti sugerez sa l stergi Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 3036021066

@Eloise wrote:
Eu una am două servere, unul privat pentru echipă/echipe și celălalt este public pentru proiecte.
Iar eu îmi pierd timpul pe acolo dacă am cu cine discuta.
Din cate stiu ai foarte multe conturi pe diverse platforme.. nu mai stai pe ele ?

@Ravic wrote:
Hello.
Ar fii bun un server de discord. ^^
Ai un forum .. ala cui ii lasi , sau te ai plitisit de el ?

@Inlusione wrote:
Eu, cel puțin, cred că aș fi mai activ pe un server de Discord dacă lumea ar discuta constant acolo. N-am fost niciodată fanul chat-urilor și al instant messaging-ului în general, dar trebuie să recunosc că mi-e mult mai ușor și la îndemână. Forumurile, în sine, le folosesc acum mai mult când vreau să port o conversație elaborată/detaliată sau să păstrez într-un mediu public ce încerc să comunic. În România n-am mai găsit comunități, din nefericire. Încă simt o urmă de nostalgie pentru ce au fost cândva și nu cred că o să dispară vreodată.

Nu o sa discute nimeni acolo, mai ales ca sunt 1000000 de comunitati. Cum este forumul acesta , asa o sa fie si contul de pe 'disc'.

Oricum parerea mea este urmatoare.. in primul rand sunteti tineri (majoritatea) si va place sa va mutati ca e "trend " la fel ca o relatie.
Fiind o platforma mai mult dedicata comunicarii in timp real prin chat vocal, text sau video celor ca joaca jocuri video, nu cred ca ar avea careva timp de asa ceva , mai ales persoanelor cu job.

Singura chestie care as fi aprobat ar fi fost un cont pe "Lively by Google"

Ma asteptam sa ziceti ca vreti si tic-tok...

Roxana H. likes this post

Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

Data înscrierii : 2019-08-07
Aprecieri ❤️ : 2

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty06.01.21 9:18

@Miauti wrote:

@Eloise wrote:
Eu una am două servere, unul privat pentru echipă/echipe și celălalt este public pentru proiecte.
Iar eu îmi pierd timpul pe acolo dacă am cu cine discuta.
Din cate stiu ai foarte multe conturi pe diverse platforme.. nu mai stai pe ele ?

Am cont pe orice platformă îmi oferă beneficiul de a urmări creații/creatori și conversa. Și stau pe ele, chit că nu sunt activă prin postări, nu-mi place personal să postez, omorâți-mă că nu fac și eu asta.
Este o prostie să pui pe toată lumea în aceeași oală. Iar dacă oamenilor le place Tik Tok este treaba lor, personal nu am cont iar dacă îmi fac este treaba mea. Eu mai mult urmăresc anime/manga/estetică și artă sau developeri de jocuri în mediul online și orice are legătură cu această comunitate de VN.
Back to top Go down
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty06.01.21 16:53

@Eloise ceea ce ai spus ai dreptate ! Da e bine sa ai mai multe cont pe mai multe platforme, doar daca promovezi o marca , un brand... imagineaza-ti ca exista un 'sponsor' care sta pe o platforma si tu nu postezi nimic (evolutia la proiectul respectiv).

Sa nu ma intelegiti gresit, fiecare poate sa stea pe diferite platforme, dar cu ce ar ajuta discord, forumul acesta ? Raspunsul e simplu : cu inactivitate.

Crezi ca eu sau @Ravic sau altii care au forumuri.... nu am vrea sa avem macar 100 de membri activi ? Crezi ca @Inlusione nu ar dori sa stea pe un forum unde s-ar discuta ceea ce l ar interesa ?

Dar suntem diferiti... din cauza asta am decis ca forumul meu sa fie diferit si simplifica, pe o anumita tema fata de alte, pentru ca nu vreau ca alte forumuri sa 'moara'.

Roxana H. likes this post

Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

Data înscrierii : 2019-12-13
Aprecieri ❤️ : 9
Hobby-uri : RPG

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 0:12

Buna remarca ai facut Miau referitoare la discord. Toate forumurile care si-au facut discord au murit si lumea a uitat de ele. Dupa parerea mea, un forum trebuie pigulit si nu numai. Ca sa fie activ chiar daca esti la job, trebuie sa-ti dedici timp si rabdare. Sa aduci ceva nou, sa-i faci reclama si asa mai departe. Nu stiu, dar eu sunt genu de om care pune suflet in ceea ce face. Eu de exemplu daca pun suflet intr-un forum, apai stau de el pana stiu ca totu e bine si nu se pierde activitatea. Fiecare face cum vrea, insa vorba lu miau, cine nu are chef de forum, il poate sterge sau sa stea pe discord. Eu discordu il foloseam cand eram in team pe L. O. L, CS Goo sau H. O. T. S. 
SFATURILE MELE PENTRU UN FORUM ACTIV SI DE LUNGA DURATA:
1. Tratezi pe fiecare de la egal la egal. 
2. Fara favoritisme si penalitati dupa cum toaca fiecaruia ca a avut o zi proasta. 
3. Faci ca membrul sa se simta "acasa". 
4. Nu jignesti omu ca se baga in discutie ca si musca in *** calului. 
5. Vorba dulce mult aduce. 
6. Reguli scurte si la subiect. 
7. Acceptarea fiecarei idei bune din partea unui membru. 
8. Pe partea de afiliere se elimina forumul/site-ul/blogul daca este inactiv, nu ca si metoda de razbunare. 
9. Respectul si tratarea fiecaruia de la egal la egal. 
10. Deging/aspect inovati, care sa te faca woow, merita sa ma alatur in comunitate. 
11. "studiu de piata", aduci noutati si imbunatatiri forumului ca sa nu se plictiseasca membrii. 
12. Activitati/concursuri interactive pentru stimularea membriilor.. 
13. Pe partea de staff, tii stafu activ si dedicat, nu "nepotisme" inactive pe care le doare fix in cot de site-ul(forumul) tau si le doare in basca daca ramane activ sau nu. Eu daca vad ca unu din membrii staff-ului e inactiv, pa. Nu stau la discutii si plocoane. Un om devotat face mai mult ca si 10.000 de membrii din staff care dorm pe picioare si vai cat de buni sunt ei. 
14. Premii pentru membrii si staff devotat. 
Restu nu mai spun, ca le stiti si voi. Eu mi-am spus o parere, niste sfaturi si asa mai departe. Cine crede ca am facut o remarca gresita sau ca m-am bagat unde nu ii fierbe oala, este strict problema lui/ei. 
PS: NU LUATI CA SI O CEARTA SAU ALTE INCHIPUIRI ALE IMAGINATIEI. SUNT SFATURI PENTEU A PASTRA UN FORUM. LE LUATI CA SI ATARE SAU NU. DACA VI SE PARE CA BAT APA IN PIUA, ESTE STRICT PAREREA VOASTRA. NU VA CONDAMN, FIECARE ARE DREPTU LA O PARERE, SFAT SI ASA MAI DEPARTE. STITI VOI, DEMOCRATIE. 
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 9:07

Eu una personal n-am forum, cele gratuite oricum mor primele. =))
Cât despre conturi, conturile personale pe care nu postez despre viața mea privată și conturile pentru promovare/sponsorizare sunt separate iar pe ele postez progrese viitoare sau imagini din culisele muncii mele, lumea privată a unei persoane nu trebuie niciodată combinată cu munca sau pasiunea unor proiecte, eu una sunt o persoană care nu-mi place să împărtășesc totul pe net decât celor dragi. XD

Discord folosesc pentru că îmi este cel mai ușor să răspund, atât echipei cât și viitorilor oameni pe care îi voi strânge, am folosit forumuri pentru roleplay, anime și manga, doar că nu mai am timp des pentru așa ceva, decât când prind timp liber, din păcate. =))

După mine fiecare să facă ce vrea, cum vrea și cum crede că este mai bine. ^^
Back to top Go down
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 12:06

@Roxana H Cu scrisul tau mare am impresia ca tipi la mine Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 3439164214
13. Cred ca toata lumea face aceasi greseala. prea multi in staff la un numar mic de membri.
Parerea mea cred ca la 100 membri ar tr sa ai (2 moderatori)

@Eloise Nu cred ca forumurile gratuite mor. Daca @Xiphion. ar cumpara pachetul premiu si un domeniu, nimeni nu va sti ca are hostare gratuita. Eu cred cu tarie ca e vb de trend si de regiune. De ce crezi ca forumurile din afara merg mai bine decat cele din tara ex: animebase.me , forums.animeuknews.net...
Dar istoria ne invata ceva "istoria se repeta"

"conturile personale pe care nu postez despre viața mea privată" Odata ce iti faci cont, accepti ideea, dar nu postezi totul despre tine ci te limitezi. De exemplu am conturi cu numele adevarat si adresa completa pe europass, linkedin.. dar ma limitez sa postez ceea ce gandesc.
Am blog personal, care postez ceea ce gandesc, dar cu un nickname, dar sincer niciodata nu am impartasit cu cei dragi (ma refer la neamuri) ceea ce gandesc.

Iar in legatura cu timpul, cred ca e legat de vinovatie... omul in general vrea sa dea vina pe cineva. Si eu eram ca tine scuza era ca "nu am timp". O sa realizezi mai incolo ca timpul ti-l faci, dupa ce vezi ca prietenii se vor distanta.
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 12:22

E alegerea oamenilor unde stau, nu poți obliga un om să stea undeva. Uneori chiar și cele mai interesante forumuri mor în timp, nu totul este permanent. Xenforo nu este gratuit, dar are multe unelte folositoare și un CP.Admin avansat, cândva voiam să-l cumpăr dar echipa mea și cu mine am spus că de banii ăia mai bine îl construim noi cum vrem. =))

Pur și simplu nu postez. Scurt și la subiect, dacă altor persoane le place este treaba lor.
Dacă tu o faci sau altcineva o face atunci foarte bine, dar eu nu o fac decât rar și dacă am ceva important de arătat mai departe și vreau să fie online, în rest mă limitez la artă și estetică editată. ^^

Nu dau vina pe timp și pe nimeni, iubesc să lucrez și să-mi dedic timpul în ce-mi place, de asta n-am timp și de alte lucruri care poate acum nu mai au farmec pentru mine. Când iubești și faci ceva, te dedici, chiar dacă îți mănâncă timp, iar la final vezi ce realizezi. XD
Back to top Go down
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 15
Hobby-uri : Somn

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 12:35

Îmi place ultima frază pe care ai scris-o, Eloise. Iubirea are întotdeauna nevoie de timp și efort. ^^

Miauti, de-asta am zis să întreb pe toată lumea dacă să facem sau nu un server, fiindcă ar scădea automat activitatea în special în acest subiect, dar am putea renunța la acest chat provizoriu pentru un chat acolo. Că vorbim aici sau acolo, e cam același lucru. Și oricum lumea nu se mai înghesuie să fie activă pe forumuri, indiferent de ce ai organiza. Un concurs probabil i-ar atrage pentru maxim o lună, dar apoi ar pleca iar. Și eu nu aș reuși să organizez des concursuri, cel puțin nu momentan.

Mă gândeam totuși să facem peste câteva luni un meeting, iar pe un server de discord am putea discuta mai bine decât aici, plus că am putea vorbi și pe voice despre locație și toate cele, dar probabil că voi face serverul la momentul potrivit.
Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 13:00

@Xiphion. wrote:
Îmi place ultima frază pe care ai scris-o, Eloise. Iubirea are întotdeauna nevoie de timp și efort. ^^

Miauti, de-asta am zis să întreb pe toată lumea dacă să facem sau nu un server, fiindcă ar scădea automat activitatea în special în acest subiect, dar am putea renunța la acest chat provizoriu pentru un chat acolo. Că vorbim aici sau acolo, e cam același lucru. Și oricum lumea nu se mai înghesuie să fie activă pe forumuri, indiferent de ce ai organiza. Un concurs probabil i-ar atrage pentru maxim o lună, dar apoi ar pleca iar. Și eu nu aș reuși să organizez des concursuri, cel puțin nu momentan.

Mă gândeam totuși să facem peste câteva luni un meeting, iar pe un server de discord am putea discuta mai bine decât aici, plus că am putea vorbi și pe voice despre locație și toate cele, dar probabil că voi face serverul la momentul potrivit.

E decizia ta ! ... ti am zis ca nu mai dorec sa fiu admin Smile gata mi am terminat mandatutul.

Dar chestia amuzanta ca instigarea la discutie, este faptul ca i am facut pe cativa sa discute cum se discutau odata pe forumuri si pe altii sa citeasca. Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 3036021066
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 21:56

ma inchin in fata stapanului Miauti eu daca nu scriu mare nu vad. Am probleme de vedere si scrisul mic imi oboseste ochii. Vad ca si niste linii, dungi negre, da scrisu ba. Pe massenger nu se poate face meet-ing. Oricum,  majoritarii decid. 
Back to top Go down
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 15
Hobby-uri : Somn

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty07.01.21 22:48

Mno, nu facem server, atunci. Dar nici cont nu vrei să-ți faci acolo? Smile) Așa mult fugi de discord?
Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
Sakumo
Colaborator
Colaborator
Sakumo

Data înscrierii : 2020-12-03
Aprecieri ❤️ : 0

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty08.01.21 21:42

Discordul nu e o un motiv pentru care un forum devine inactiv. Din proprie experiență am avut cazuri în care lumea a vorbit pe discord și după a început să posteze. Cât despre activitate, e scăzută în general pe toate forumurile, și va râmăne așa indiferent de ce reguli și sfaturi aplici, îmi pare destul de rău și mie să zic asta dar vremea forumurilor gratuite a cam apus de ceva vreme, cei care încă umblă pe platformă sunt cei care au crescut cu ea în cea mai mare parte. Chestia e cu platforma în sine (forumotion). Se fac update-uri insuficiente pentru a ține pasul cu alte platforme contra cost. Și când se fac update-uri, se pune pe pachetele avansat sau premium (chestia aia nouă cu chat-ul), chestie care nu ajută comunitatea în general pentru că e forum gratuit, și ar trebui să rămână așa. Acum înțeleg că sunt o companie mică, dar ar trebui să se găsească o cale prin care să ieșim bine și ei și noi. Platforma e destul de grea, indiferent de ce temă alegi (unele mai grele ca altele), dar mai ales pe phpbb3 și phpbb2. Și sunt încă foarte multe motive care nu țin de platformă, ci de oameni în sine. Intrasem acum câteva zile pe un forum francez și erau și 15 persoane conectate.

Miauti likes this post

Back to top Go down
https://spectrulrealitatii.forumgratuit.ro/
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty08.01.21 22:52

Oricum, cine vrea teme mainwoow pe forum, le pot modifica prin JavaScript sau CSS. Mie una imi place platforma si daca stinsa te jocu cu codurile, poti face chestii faine de aspect fara sa cumoeri cont premium. 
Back to top Go down
Sakumo
Colaborator
Colaborator
Sakumo

Data înscrierii : 2020-12-03
Aprecieri ❤️ : 0

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty08.01.21 23:16

Poți, dar nu e ușor și accesibil, cum ar trebui să fie în mod normal. Prin asta zic că e grea platforma, poți face mult prea puține chestii custom, și trebuie să cauți în adâncurile internetului sau să înveți tu să faci coding, ca să faci ceva diferit.

Miauti likes this post

Back to top Go down
https://spectrulrealitatii.forumgratuit.ro/
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty09.01.21 11:47

Eu recunosc nu ma pricep la javascript sau css, tot ceea ce fac este doar interpretare, si nici nu ma omor cu ele.
Tin minte ca platforma asta avea o obtiune de fuzionare cu alt forum , care acum am vazut ca lipseste, nu mai vb despre faptul ca de craciun pe internet nu am mai gasit codul pentru ''luminite de craciun" toti era cu java script .
Problema cu aceasta platforma este faptul ca nu toti stiu scripturi, din cauza asta fb a castigat foarte mult, o tema simpla in care toti stiu sa schimbe un banner sau sa adauge un avatar.

De exemplu tin minte ca pe wordpress avea implementata sa ti faci si forum, din cate tin minte era doar pt 3-4 subiecte, acum nu stiu daca exista ceasta obtiune.

Acum e in functie de fiecare, de exemplu nu prea ma dau in vant dupa forumul Miauti, dar zic ca mai merita sanse sa-l tin. Atat timp cat blogul Miauti e mai activ, si noroc ca mai castig ceva de pe urma lui, poate intr-o zi forumul va fi sters. Din cauza asta l am si simplificat, ca sa fie intretinut mai usor.

Ravic likes this post

Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty10.01.21 17:52

@Sakumo wrote:
Poți, dar nu e ușor și accesibil, cum ar trebui să fie în mod normal. Prin asta zic că e grea platforma, poți face mult prea puține chestii custom, și trebuie să cauți în adâncurile internetului sau să înveți tu să faci coding, ca să faci ceva diferit.
Eu de cand cu forumurile am invatat sa ma joc cu CSS. Pana atunci habar nu aveam si nu stiam cum sa le aplic. Acuma mi se pare o joaca. 
Back to top Go down
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty13.01.21 12:31

Pentru cei care au bloguri si ii intereseaza sa participe... desigur cu premii !! Eu inca mai ma gandesc...

PROVOCAREA CAMPANIEI:

Scrie pe blogul tău un articol în care să le vorbești cititorilor despre importanța unei suite de securitate în această perioadă, cu referire la produsele Bitdefender de mai jos și să le spui cum îți protejezi tu dispozitivele de atacurile cibernetice.

Mai multe informatii si regulamentul:
https://blogalinitiative.ro/campanii/cum-iti-protejezi-dispozitivele-de-infractorii-cibernetici-in-aceasta-perioada-cand-majoritatea-activitatilor-s-au-mutat-online
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty14.01.21 16:56

Imi plac noile modificari ale forumului. Pacat ca a cam devenit inactiv. 
Back to top Go down
Ravic
Colaborator
Colaborator
Ravic

Data înscrierii : 2019-09-03
Aprecieri ❤️ : 7
Hobby-uri : I walk into the darkness you show me

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty18.01.21 19:23

HEllo lume.
Ce mai faceti ,cum mai sunteti.^^
Back to top Go down
https://nightrival.forumgratuit.ro
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty19.01.21 0:33

Eu acuma fumez o tigara si mananc jeleuri.
Voi?
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 30 Empty

Back to top Go down

Chiț, chiț... Hai la povestit!
Back to top 
Page 30 of 30Go to page : Previous  1 ... 16 ... 28, 29, 30