Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My mice do like the taste of human flesh. They say that cheese just can't compare to certain other red foods.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

Chiț, chiț... Hai la povestit!

Go down 
Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next
AuthorMessage
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

Data înscrierii : 2020-07-04
Aprecieri ❤️ : 3
Hobby-uri : Manga

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty
PostSubject: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.09.20 20:19

First topic message reminder :

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 16015310
Chit chit !!!
Sunt Khitaila-chan
Nu prea am ce face, asa ca hai la barfa
Am auzit un secret ...
Cica !
@Xiphion... la amenintat pe @Miauti...
Saracul @Miaut  Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 3439164214  .... nimeni nu-l ajuta.
Stiam ca Xiphion este... chit... chit rea !

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 56pt5n10

spor la barfa !

Last edited by Miauti on 12.10.20 8:29; edited 9 times in total

Ravic and Roxana H. like this post

Back to top Go down
https://miauti.blogspot.com/

AuthorMessage
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 10
Hobby-uri : Somn

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty13.11.20 22:57

Mulțumesc, la fel și ție~
Și eu ascult muzică și m-am pus în pat

Ravic likes this post

Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

Data înscrierii : 2019-08-07
Aprecieri ❤️ : 2

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty18.11.20 20:01

Hello! ^^
Ce mai faceți?
Back to top Go down
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty18.11.20 20:11

Hello, eu sunt pe acasă și stau în pat. Mă uitam peste subiectul cu tulburările de personalitate să nu fi rămas greșeli. Voi ce faceți? Smile
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty18.11.20 21:08

Încă nu l-am citit, voi încerca să-l citesc și eu, am mai auzit de tulburările de personalitate dar nu m-am interesant foarte mult, poate acum pot afla mai multe. ^^
Nu multe, îmi programam să lucrez la un nou personaj, când să înceapă scrierea unui episod și listele mele infinite. =)) Și cred că-mi este puțin foame și am chef să vorbesc, pe zi ce trece vorbesc din ce în ce mai mult pe Discord în privat, wow, oare trec de procesul de timidă? =))
Back to top Go down
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty18.11.20 21:20

Nu l-am aprofundat în adevăratul sens al cuvântului, dar am încercat cât de cât
Să știi că și eu aveam chef de vorbă, chiar mă gândeam ieri cât de mult îmi lipsește forumul SF. Vorbeam zilnic cu cineva acolo. Acum mai vorbesc și eu cu niște prieteni pe discord, dar mai rar, cel mai mult vorbesc doar cu iubitul meu, însă îmi lipsea să vorbesc cu niște fete și altceva în afară de muncă și iar muncă Smile)
Hmm, e posibil să treci de acel proces dacă vorbiți pe voice, dar să știi că e bine și mă bucur pentru tine ^^
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty18.11.20 21:36

Este okey, dacă a ieșit ceva și este un subiect interesant și destul de educativ este perfect.
Nu-mi aminti de SF, îi duc lipsa și iar îmi pare rău că jumătate din ce era acolo este pierdut, încă mai țin minte că măcar aveam două sau trei persoane apropiate, mai dădeam pe la rpg și scriam sau sala de jocuri, iar în privat caterincă, îți mai amintești că Tsuneko mereu era prima la sala de jocuri? Mă puneam cu ea în competiție de cine postează mai mult. =))
Păi, în caz de vrei să vorbim îmi poți da mereu pe acolo un mesaj în privat despre orice, oricum sunt online mai... zi de zi, viața mea încă se joacă uneori cu mine și nervii mei, uneori este mai bine să scapi de gândul la muncă, prea multă strică. =))
Mă bucur că acolo există voice, m-am cam atașat de Discord, nu știu cum dar cred că eu și el suntem căsătoriți de.. cred că facem 3 ani buni, să ne țină. =))
Back to top Go down
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

Data înscrierii : 2020-07-04
Aprecieri ❤️ : 3
Hobby-uri : Manga

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty19.11.20 10:51

@Eloise wrote:
Este okey, dacă a ieșit ceva și este un subiect interesant și destul de educativ este perfect.
Nu-mi aminti de SF, îi duc lipsa și iar îmi pare rău că jumătate din ce era acolo este pierdut, încă mai țin minte că măcar aveam două sau trei persoane apropiate, mai dădeam pe la rpg și scriam sau sala de jocuri, iar în privat caterincă, îți mai amintești că Tsuneko mereu era prima la sala de jocuri? Mă puneam cu ea în competiție de cine postează mai mult. =))
Păi, în caz de vrei să vorbim îmi poți da mereu pe acolo un mesaj în privat despre orice, oricum sunt online mai... zi de zi, viața mea încă se joacă uneori cu mine și nervii mei, uneori este mai bine să scapi de gândul la muncă, prea multă strică. =))
Mă bucur că acolo există voice, m-am cam atașat de Discord, nu știu cum dar cred că eu și el suntem căsătoriți de.. cred că facem 3 ani buni, să ne țină. =))

Sa vad ce rad cand o sa apara o alta aplicatie de genul ... pe Skype l ati omorat Smile)

macar noi de pe google plus l am mormantat pana la ultima suflare, si inca ne este dor de acea platforma

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Slkj9k10
Back to top Go down
https://miauti.blogspot.com/
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

Data înscrierii : 2019-12-13
Aprecieri ❤️ : 8
Hobby-uri : RPG

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty19.11.20 15:17

Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Moon_divider_by_catspy69_dbhmcdo-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MmY5MDZmZS1lZDVjLTRiZDMtYWIwNC0wZDA5ZTk0ZDViMjNcL2RiaG1jZG8tMGQwZDc2ZjYtYjU1MS00M2Q5LTkwMGMtODBhMjkzNzY4YzZkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNjYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Hei hei, ce mai faceti? Bine ai revenit printre noi @Eloise.
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty19.11.20 22:23

Skype RIP, nu că mă laud că l-am folosit eu prea mult la viața mea. =))
M-am obișnuit cu Discord, asta este, ce să fac, nu cred că m-aș muta pe altă platformă ușor pentru că nu este genul meu, dacă aleg ceva rămân acolo, dacă nu mai dispune de nevoile mele schimb. Nu o fac de dragul modei cum fac unele persoane. =))

Și mulțumesc pentru bun venit!
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.11.20 14:19

Ce mai faci? Cum mainsunteti toti de pe aici? 
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.11.20 15:49

Eu una sunt plină de treabă luna asta, vreau să termin tot ce am de făcut ca luna viitoare să nu fiu prea ocupată, nu vreau ca noul an să mă prindă cu prea multe de făcut. =))
Voi ce faceți? ^^
Back to top Go down
Xiphion.
Djvladka's
Djvladka's
Xiphion.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.11.20 17:19

Hello, pe mine mă amuză pisica mea, că stă de jumătate de zi într-o pungă și a și dormit în ea Smile) Și am citit puțin dintr-o carte, apoi am mâncat și am făcut baie. Voiam să merg până în mall ca să cumpăr diferite chestii, dar nu am chef să ies din casă și am renunțat la idee. În rest, aștept să termine iubitul meu de mâncat și poate o să mă joc puțin pe telefon, dacă nu o să mai caut cărți care vorbesc despre diferite subiecte, pe care doar Sfântul Papuc știe când o să apuc să le citesc Smile)
Voi ce faceți? Very Happy
Back to top Go down
Ravic
Colaborator
Colaborator
Ravic

Data înscrierii : 2019-09-03
Aprecieri ❤️ : 7
Hobby-uri : I walk into the darkness you show me

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.11.20 18:29

Hello lume .
Ce mai faceti .
Cum mai sunteti.^^
Nici nu mai stiu cand am folosit ultima data skype .
Ce vremuri erau atunci cand skype-ul era la putere ,stateam pe el de dimineata pana seara tarziu , acum Discord e la putere.^^
Back to top Go down
https://nightrival.forumgratuit.ro
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty20.11.20 23:20

Eu ma uit la Aladin si lampa mortii. E pe pro cinema, pentru cine e interesat de film. 
Back to top Go down
Flurry
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Flurry

Data înscrierii : 2019-08-16
Aprecieri ❤️ : 11
Hobby-uri : D e s t r u c t i o n

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty21.11.20 2:45

Hey hey hey! Io is la munca si ma rog la Mareata Bufnita sa treaca mai repede timpul ca sa plec acasa...Abia astept sa ma vopsesc in cap! XD
Lumea ce mai face??? Presupun ca dormiti la orele astea... ;w;

Ravic likes this post

Back to top Go down
https://archiveofourown.org/users/FlurryMSBY23
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty21.11.20 17:42

Trebuia să-mi spui, la ora aia eram și eu trează, ca aproape în fiecare noapte din viața mea. =))
Nu cred că eu apuc să mă vopsesc, cică ar vrea să bage ăștia carantină, și n-am chef să mă fac acasă că umplu toată casa de vopsea, plus că eu am nevoie și să mă tund. =))
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty21.11.20 20:57

Hei hei
ce mai faceti? 
Back to top Go down
Flurry
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Flurry

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty22.11.20 0:19

@Eloise wrote:
Trebuia să-mi spui, la ora aia eram și eu trează, ca aproape în fiecare noapte din viața mea. =))
Nu cred că eu apuc să mă vopsesc, cică ar vrea să bage ăștia carantină, și n-am chef să mă fac acasă că umplu toată casa de vopsea, plus că eu am nevoie și să mă tund. =))
Tu pune mana si odihneste-te! >3< Naiba sa-l ia de telefon ca nu pot instala Discord pe el ca are mai putina memorie decat un peste...Abia astept sa pot face rost de unul nou! o^o Asa te pot stresa si de a munca cand sunt in pauza! =))
Offff...Carantina ma-sii! >~< Poate reusesti inainte sa se intample asta...;; Daca nu era mama, nici eu nu ma vopseam la cat is de paralela cu asa ceva XD
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty22.11.20 2:13

@Flurry wrote:
Tu pune mana si odihneste-te! >3< Naiba sa-l ia de telefon ca nu pot instala Discord pe el ca are mai putina memorie decat un peste...Abia astept sa pot face rost de unul nou! o^o Asa te pot stresa si de a munca cand sunt in pauza! =))
Offff...Carantina ma-sii! >~< Poate reusesti inainte sa se intample asta...;; Daca nu era mama, nici eu nu ma vopseam la cat is de paralela cu asa ceva XD

Încerc dar m-am certat și mai rău cu somnul, doar mă cunoști. =))
Eu abia după 3, maxim 4 ani am reușit să-mi schimb telefonul, și acum trebuie să mă obișnuiesc cu el, așa că am acolo instalat Discord-ul. Sper să reușești și tu. XD Stresează-mă că n-are cine s-o facă pe la orele astea. =))
Știu. ;w; Nu știu dacă pot, văd eu cum prind ceva timp s-o fac, sper. ;; Haha, eu nu-mi mai suport părul, are nevoie de o culoare ceva că parcă am scăpat de la nebuni. =))
Back to top Go down
Flurry
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Flurry

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty22.11.20 8:19

Stiu ca sunteti in plin divort, dar poaaate mai exista ceva cale de intoarcere...;w;
Ma bucur ca ai reusit sa-ti scoti la pensie vechiul telefon! Lasa ca te obisnuiesti tu cu noul tau prieten electric! XD Speeer...Acum ce-o vrea Mareata Bufnita...;w; Oooo...Si ce-o sa te mai stresez! =))
Hai ca sigur nu e asa rau! ;w; Tin pumnii sa reusesti sa-l faci cum vrei inainte ca nebunii sa bage iar carantina aia obligatorie! o3o
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Chiț, chiț... Hai la povestit!   Chiț, chiț... Hai la povestit! - Page 23 Empty

Back to top Go down

Chiț, chiț... Hai la povestit!
Back to top 
Page 23 of 25Go to page : Previous  1 ... 13 ... 22, 23, 24, 25  Next