Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

My mice do like the taste of human flesh. They say that cheese just can't compare to certain other red foods.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

Q&A cu un Nugget

Go down 
Go to page : Previous  1, 2, 3, 4
AuthorMessage
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

Data înscrierii : 2019-08-07
Aprecieri ❤️ : 2

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty
PostSubject: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty08.08.19 13:51

First topic message reminder :

Hello!
Deci, este timpul ca eu să mă prezint și pe aici, chiar dacă probabil toată lumea deja mă cunoaște sau îi cunosc, pentru că sunt inspirată nu o să folosesc modelul dat, Kago să-mi dai ban că je este nepoliticoasă. XD

După cum bine știți sau nu, porecla mea este Eloise și sunt pe majoritatea forumurilor când am timp liber.
Sunt o scriitoare independentă și artistă în devenire și lucrez a deschide în viitor propria afacere ca Indie Developer de Jocuri și Dezvoltator Online de platforme.
Toată viața mea este legată de Anime și Manga, ba chiar îmi place să le traduc atunci când aveam timp și pe viitor o voi face iar.
Pasiunile mele sunt arta, editarea, scrierea de rpg, vorbitul ore întregi și să cunosc oameni noi.
Îmi petrec majoritatea timpului pe rețelele de socializare sau pe chat-uri așa că nu ezitați să-mi dați mesaje dacă mă prindeți online.
Pot părea rea și sunt rea, dar persoanele de care sunt apropiată sunt una dintre cele mai mari comori ale mele, mușc pentru ele până la os.
Nu știu ce să vă mai spun, sunt cam plictisitoare...
Dacă aveți întrebări nu ezitați să mă întrebați, vă răspund cu mare plăcere.
Zi bună! ^^

Last edited by Eloise on 03.11.20 0:11; edited 3 times in total
Back to top Go down

AuthorMessage
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty03.11.20 0:05

@Roxana H. wrote:
Mie imi pare rau ca nu serbeaza ca si in Anerica. Din pacate conceptiile gresite neaga aceste lucruri si spun ca e o sarbatoare pagana. Total fals. 

Aici la mine înainte se colinda de Halloween, ba chiar există multe persoane care-și decorează casa de Halloween sau cumpără dovleci, existau și petreceri pentru această sărbătoare. Niciodată n-o să fie ca în America dar există suficienți tineri care iubesc această sărbătoare și fac pregătiri de genul.
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

Data înscrierii : 2019-12-13
Aprecieri ❤️ : 8
Hobby-uri : RPG

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty03.11.20 11:15

Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Serios? Din pacate in unele parti ale tarii a devenit o harababura in adevaratu sens al cuvantului. 
Back to top Go down
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty16.11.20 14:18

@Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Serios? Din pacate in unele parti ale tarii a devenit o harababura in adevaratu sens al cuvantului. 

Da, da existau, dar anul ăsta presupun că au fost măsuri stricte sau deloc nu s-a făcut ceva.
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty17.11.20 23:44

Cum iti vei petrece noul an? 
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty18.11.20 19:57

@Roxana H. wrote:

Voi lucra de anul nou și probabil voi bea șampania singură, asta dacă nu cumva crush-ul meu se decide să vină mai repede și să se mute aici, în felul ăsta o să fim două și am cu cine sărbători și face o pauză de la lucru. Dacă nu cumva va lucra cu mine. =))
Back to top Go down
Miauti
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Miauti

Data înscrierii : 2020-07-04
Aprecieri ❤️ : 3
Hobby-uri : Manga

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty19.11.20 10:48

@Eloise wrote:
@Roxana H. wrote:
Mie imi pare rau ca nu serbeaza ca si in Anerica. Din pacate conceptiile gresite neaga aceste lucruri si spun ca e o sarbatoare pagana. Total fals. 

Aici la mine înainte se colinda de Halloween, ba chiar există multe persoane care-și decorează casa de Halloween sau cumpără dovleci, existau și petreceri pentru această sărbătoare. Niciodată n-o să fie ca în America dar există suficienți tineri care iubesc această sărbătoare și fac pregătiri de genul.

Sa lasam vrajeala ! Sa fim seriosi.. Halloween... asa e romanul isi uraste propria tara si traditiile ca sa ce ?

vrei Hallowen ... avem Ziua Mortilor pe 2 noiembrie a sarbatorit careva ? poate aia mai batrani care mai respecta traditiile.
vrei Valentines day ? avem Dragobetele 24 februarie

Back to top Go down
https://miauti.blogspot.com/
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty19.11.20 15:18

@Eloise wrote:
@Roxana H. wrote:

Voi lucra de anul nou și probabil voi bea șampania singură, asta dacă nu cumva crush-ul meu se decide să vină mai repede și să se mute aici, în felul ăsta o să fim două și am cu cine sărbători și face o pauză de la lucru. Dacă nu cumva va lucra cu mine. =))
Q&A cu un Nugget - Page 4 Moon_divider_by_catspy69_dbhmcdo-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MmY5MDZmZS1lZDVjLTRiZDMtYWIwNC0wZDA5ZTk0ZDViMjNcL2RiaG1jZG8tMGQwZDc2ZjYtYjU1MS00M2Q5LTkwMGMtODBhMjkzNzY4YzZkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNjYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Esti prima persoana pe care am auzit-o ca ar vrea sa bea o sampanie sau sa isi petreaca timpul cu fostu. Woow, eu nu am ajuns la o asemenea performatnta si nici nu doresc. 
Back to top Go down
Flurry
Șoricel ADMIN
Șoricel ADMIN
Flurry

Data înscrierii : 2019-08-16
Aprecieri ❤️ : 11
Hobby-uri : D e s t r u c t i o n

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty19.11.20 15:32

A spus ca vrea sa petreaca cu crush-ul ei, nu cu fostul. Citeste de 50 de ori si raspunde o singura data mai bine.

Eloise! Vin si io sa te stresez cu o simplicuta intrebarita! Ce sampanie vei bea de anul nou? XD
Back to top Go down
https://archiveofourown.org/users/FlurryMSBY23
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty19.11.20 22:20

@Miauti wrote:
@Eloise wrote:
@Roxana H. wrote:

Sa lasam vrajeala ! Sa fim seriosi..  Halloween... asa e romanul isi uraste propria tara si traditiile ca sa ce ?

vrei Hallowen ... avem Ziua Mortilor pe 2 noiembrie a sarbatorit careva ? poate aia mai batrani care mai respecta traditiile.
vrei Valentines day ? avem Dragobetele 24 februarie

Shh, că există și oameni singuri care nu doresc să audă de Dragobete, dar de Sf, Valentin. =))
Eu una nu prea sărbătoresc, doar Halloween-ul și Noul An. Nu pentru că nu-mi plac sărbătorile, am alte motive personale.

@Roxana H. wrote:
@Eloise wrote:
@Roxana H. wrote:

Q&A cu un Nugget - Page 4 Moon_divider_by_catspy69_dbhmcdo-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MmY5MDZmZS1lZDVjLTRiZDMtYWIwNC0wZDA5ZTk0ZDViMjNcL2RiaG1jZG8tMGQwZDc2ZjYtYjU1MS00M2Q5LTkwMGMtODBhMjkzNzY4YzZkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNjYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Esti prima persoana pe care am auzit-o ca ar vrea sa bea o sampanie sau sa isi petreaca timpul cu fostu. Woow, eu nu am ajuns la o asemenea performatnta si nici nu doresc. 

Dap, uneori o șampanie nu strică, sau chiar și vin, să stai și gândești în timp ce bei ceva, nu trebuie neapărat alcool dar crede-mă, este relaxant și te ajută. Recomand chestia asta cel puțin odată pe lună sau la câteva luni, oameni buni, relaxați-vă, sigur meritați.
Ăăă... fostu? Care fost..? Am un fost și nu știu?! Glumesc, nu am fost, am spus un crush care este actual și nu este un el este o ea.

@Flurry wrote:
A spus ca vrea sa petreaca cu crush-ul ei, nu cu fostul. Citeste de 50 de ori si raspunde o singura data mai bine.

Eloise! Vin si io sa te stresez cu o simplicuta intrebarita! Ce sampanie vei bea de anul nou? XD

Flurry! Haha, de fapt chiar ai nimerit perfect. XD
Pentru cine nu știe, șampania mea preferată, sau mai bine spus vinul spumant, este doar acela care are aromă de căpșună. Poate chiar și caisă, dar cum eu sunt cu băuturile dulci doar atât îmi permit, la mine o șampanie întreagă, daă este s-o beau doar eu, o am acolo cel puțin o săptămână în frigider. Ca anul ăsta că la fel a fost. =))
Back to top Go down
Ravic
Colaborator
Colaborator
Ravic

Data înscrierii : 2019-09-03
Aprecieri ❤️ : 7
Hobby-uri : I walk into the darkness you show me

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty20.11.20 19:12

Intrebarile lui Ravic pentru Eloise.

1.Ai planuri mari pentru noul an ce o sa vina.
2.Te simti mandra de tine si de echipa ta ,de ce ati reusit sa faceti pana acum.
3.Esti o persoana optimista.^^
Back to top Go down
https://nightrival.forumgratuit.ro
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty20.11.20 19:57

@Ravic wrote:
Intrebarile lui Ravic pentru Eloise.

1.Ai planuri mari pentru noul an ce o sa vina.
2.Te simti mandra de tine si de echipa ta ,de ce ati reusit sa faceti pana acum.
3.Esti o persoana optimista.^^

Hello hello! ^^

1. Da, am planuri foarte meri, atât de partea profesională cât și viața mea personală. Sper să fac mai multe, să lucrez eficient și să mă bucur de un an mai bun alături de toți din viața mea.

2. Sunt foarte mândră de ambele mele echipe și ce am făcut până acum. Plus abia aștept să lucrez cu Flurry pe partea de scriere, și la fel și cu Crystal Snow. Și sper să fac mai multe recrutări și pentru echipa AniManga și aduce și pentru joc noi talente.

3. Sunt destul de optimistă când vreau ceva sau vreau să realizez ceva. Sunt pesimistă doar când lucrurile merg în direcția greșită.
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty23.11.20 14:49

Care este culoarea ta favorita? 
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty28.11.20 15:49

@Roxana H. wrote:
Care este culoarea ta favorita? 

Roșu, pe orice nuanță a lui. Q&A cu un Nugget - Page 4 2530944185
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty29.11.20 22:59

Care este ultima carte citita? 
Back to top Go down
Eloise
Colaborator
Colaborator
Eloise

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty30.11.20 14:29

@Roxana H. wrote:
Care este ultima carte citita? 

Am citit fanfic-uri ultima dată, îmi place să citesc lucrările altor oameni.
Back to top Go down
Roxana H.
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Roxana H.

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty02.12.20 15:59

Q&A cu un Nugget - Page 4 Winter_snow_divider_by_laraleel_ddn879f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGRuODc5Zi0wYTJlNTM4Ni1iZTNjLTQ2N2YtYThmMC03NDMxYjFhZWVmODgucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NiJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Ce tip de fan fic preferi? 
Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: Q&A cu un Nugget   Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty

Back to top Go down

Q&A cu un Nugget
Back to top 
Page 4 of 4Go to page : Previous  1, 2, 3, 4