Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Q&A cu un Nugget

+6
Ravic
Rainy Rose
AnneRPC
Charybdis
RHM Tattoo
Eloise
10 posters
Go down
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Q&A cu un Nugget

08.08.19 13:51
First topic message reminder :

Hello!
Deci, este timpul ca eu să mă prezint și pe aici, chiar dacă probabil toată lumea deja mă cunoaște sau îi cunosc, pentru că sunt inspirată nu o să folosesc modelul dat, Kago să-mi dai ban că je este nepoliticoasă. XD


După cum bine știți sau nu, porecla mea este Eloise și sunt pe majoritatea forumurilor când am timp liber.
Sunt o scriitoare independentă și artistă în devenire și lucrez a deschide în viitor propria afacere ca Indie Developer de Jocuri. Toată viața mea este legată de Anime și Manga, ba chiar îmi place să le traduc atunci când aveam timp și pe viitor o voi face iar.
Pasiunile mele sunt arta, editarea, scrierea de rpg, vorbitul ore întregi și să cunosc oameni noi.
Îmi petrec majoritatea timpului pe rețelele de socializare sau pe chat-uri așa că nu ezitați să-mi dați mesaje dacă mă prindeți online.
Pot părea rea și sunt rea, dar persoanele de care sunt apropiată sunt una dintre cele mai mari comori ale mele, mușc pentru ele până la os.
Nu știu ce să vă mai spun, sunt cam plictisitoare...
Dacă aveți întrebări nu ezitați să mă întrebați, vă răspund cu mare plăcere.
Zi bună! ^^


Last edited by Eloise on 06.09.21 15:44; edited 4 times in total

Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

03.11.20 0:05
Roxana H. wrote:Mie imi pare rau ca nu serbeaza ca si in Anerica. Din pacate conceptiile gresite neaga aceste lucruri si spun ca e o sarbatoare pagana. Total fals. 

Aici la mine înainte se colinda de Halloween, ba chiar există multe persoane care-și decorează casa de Halloween sau cumpără dovleci, existau și petreceri pentru această sărbătoare. Niciodată n-o să fie ca în America dar există suficienți tineri care iubesc această sărbătoare și fac pregătiri de genul.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

03.11.20 11:15
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Serios? Din pacate in unele parti ale tarii a devenit o harababura in adevaratu sens al cuvantului. 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

16.11.20 14:18
Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Serios? Din pacate in unele parti ale tarii a devenit o harababura in adevaratu sens al cuvantului. 

Da, da existau, dar anul ăsta presupun că au fost măsuri stricte sau deloc nu s-a făcut ceva.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

17.11.20 23:44
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cum iti vei petrece noul an? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

18.11.20 19:57
Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cum iti vei petrece noul an? 

Voi lucra de anul nou și probabil voi bea șampania singură, asta dacă nu cumva crush-ul meu se decide să vină mai repede și să se mute aici, în felul ăsta o să fim două și am cu cine sărbători și face o pauză de la lucru. Dacă nu cumva va lucra cu mine. =))
Miauti.
Miauti.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Rautate Pura
Chit Rau
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2020-07-04
Mesaje : 197
Hobby-uri : Manga
https://miauti.blogspot.com/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

19.11.20 10:48
Eloise wrote:
Roxana H. wrote:Mie imi pare rau ca nu serbeaza ca si in Anerica. Din pacate conceptiile gresite neaga aceste lucruri si spun ca e o sarbatoare pagana. Total fals. 

Aici la mine înainte se colinda de Halloween, ba chiar există multe persoane care-și decorează casa de Halloween sau cumpără dovleci, existau și petreceri pentru această sărbătoare. Niciodată n-o să fie ca în America dar există suficienți tineri care iubesc această sărbătoare și fac pregătiri de genul.

Sa lasam vrajeala ! Sa fim seriosi.. Halloween... asa e romanul isi uraste propria tara si traditiile ca sa ce ?

vrei Hallowen ... avem Ziua Mortilor pe 2 noiembrie a sarbatorit careva ? poate aia mai batrani care mai respecta traditiile.
vrei Valentines day ? avem Dragobetele 24 februarie

Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

19.11.20 15:18
Eloise wrote:
Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cum iti vei petrece noul an? 

Voi lucra de anul nou și probabil voi bea șampania singură, asta dacă nu cumva crush-ul meu se decide să vină mai repede și să se mute aici, în felul ăsta o să fim două și am cu cine sărbători și face o pauză de la lucru. Dacă nu cumva va lucra cu mine. =))
Q&A cu un Nugget - Page 4 Moon_divider_by_catspy69_dbhmcdo-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MmY5MDZmZS1lZDVjLTRiZDMtYWIwNC0wZDA5ZTk0ZDViMjNcL2RiaG1jZG8tMGQwZDc2ZjYtYjU1MS00M2Q5LTkwMGMtODBhMjkzNzY4YzZkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNjYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Esti prima persoana pe care am auzit-o ca ar vrea sa bea o sampanie sau sa isi petreaca timpul cu fostu. Woow, eu nu am ajuns la o asemenea performatnta si nici nu doresc. 
Uta
Uta
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup7
Chit Grup
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-16
Mesaje : 1114
Hobby-uri : (ノ◕ヮ◕)ノ*:・゚✧
https://pokeheroes.com/userprofile?name=Makima~

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

19.11.20 15:32
A spus ca vrea sa petreaca cu crush-ul ei, nu cu fostul. Citeste de 50 de ori si raspunde o singura data mai bine.

Eloise! Vin si io sa te stresez cu o simplicuta intrebarita! Ce sampanie vei bea de anul nou? XD
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

19.11.20 22:20
Miauti wrote:
Eloise wrote:
Roxana H. wrote:Mie imi pare rau ca nu serbeaza ca si in Anerica. Din pacate conceptiile gresite neaga aceste lucruri si spun ca e o sarbatoare pagana. Total fals. 

Aici la mine înainte se colinda de Halloween, ba chiar există multe persoane care-și decorează casa de Halloween sau cumpără dovleci, existau și petreceri pentru această sărbătoare. Niciodată n-o să fie ca în America dar există suficienți tineri care iubesc această sărbătoare și fac pregătiri de genul.

Sa lasam vrajeala ! Sa fim seriosi..  Halloween... asa e romanul isi uraste propria tara si traditiile ca sa ce ?

vrei Hallowen ... avem Ziua Mortilor pe 2 noiembrie a sarbatorit careva ? poate aia mai batrani care mai respecta traditiile.
vrei Valentines day ? avem Dragobetele 24 februarie


Shh, că există și oameni singuri care nu doresc să audă de Dragobete, dar de Sf, Valentin. =))
Eu una nu prea sărbătoresc, doar Halloween-ul și Noul An. Nu pentru că nu-mi plac sărbătorile, am alte motive personale.

Roxana H. wrote:
Eloise wrote:
Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Halloween_divider_by_starrywave_dajy50n-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzUwYjAxMDFlLTk0NWYtNDRmMC04M2JiLWEwYjliNDYwODY3YlwvZGFqeTUwbi0xYjhiNjMyYS0xZjUyLTRmMjYtYTYzZi03ZGRkNGFlYmQ1MTYucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4MyJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Cum iti vei petrece noul an? 

Voi lucra de anul nou și probabil voi bea șampania singură, asta dacă nu cumva crush-ul meu se decide să vină mai repede și să se mute aici, în felul ăsta o să fim două și am cu cine sărbători și face o pauză de la lucru. Dacă nu cumva va lucra cu mine. =))
Q&A cu un Nugget - Page 4 Moon_divider_by_catspy69_dbhmcdo-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD0xMDAiLCJwYXRoIjoiXC9mXC83MmY5MDZmZS1lZDVjLTRiZDMtYWIwNC0wZDA5ZTk0ZDViMjNcL2RiaG1jZG8tMGQwZDc2ZjYtYjU1MS00M2Q5LTkwMGMtODBhMjkzNzY4YzZkLnBuZyIsIndpZHRoIjoiPD0yNjYifV1dLCJhdWQiOlsidXJuOnNlcnZpY2U6aW1hZ2Uub3BlcmF0aW9ucyJdfQ
Esti prima persoana pe care am auzit-o ca ar vrea sa bea o sampanie sau sa isi petreaca timpul cu fostu. Woow, eu nu am ajuns la o asemenea performatnta si nici nu doresc. 

Dap, uneori o șampanie nu strică, sau chiar și vin, să stai și gândești în timp ce bei ceva, nu trebuie neapărat alcool dar crede-mă, este relaxant și te ajută. Recomand chestia asta cel puțin odată pe lună sau la câteva luni, oameni buni, relaxați-vă, sigur meritați.
Ăăă... fostu? Care fost..? Am un fost și nu știu?! Glumesc, nu am fost, am spus un crush care este actual și nu este un el este o ea.

Flurry wrote:A spus ca vrea sa petreaca cu crush-ul ei, nu cu fostul. Citeste de 50 de ori si raspunde o singura data mai bine.

Eloise! Vin si io sa te stresez cu o simplicuta intrebarita! Ce sampanie vei bea de anul nou? XD

Flurry! Haha, de fapt chiar ai nimerit perfect. XD
Pentru cine nu știe, șampania mea preferată, sau mai bine spus vinul spumant, este doar acela care are aromă de căpșună. Poate chiar și caisă, dar cum eu sunt cu băuturile dulci doar atât îmi permit, la mine o șampanie întreagă, daă este s-o beau doar eu, o am acolo cel puțin o săptămână în frigider. Ca anul ăsta că la fel a fost. =))
Ravic
Ravic
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Grup6
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Data înscrierii : 2019-09-03
Mesaje : 938
Hobby-uri : I walk into the darkness you show me
https://nightrival.forumgratuit.ro

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

20.11.20 19:12
Intrebarile lui Ravic pentru Eloise.

1.Ai planuri mari pentru noul an ce o sa vina.
2.Te simti mandra de tine si de echipa ta ,de ce ati reusit sa faceti pana acum.
3.Esti o persoana optimista.^^
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

20.11.20 19:57
Ravic wrote:
Intrebarile lui Ravic pentru Eloise.

1.Ai planuri mari pentru noul an ce o sa vina.
2.Te simti mandra de tine si de echipa ta ,de ce ati reusit sa faceti pana acum.
3.Esti o persoana optimista.^^

Hello hello! ^^

1. Da, am planuri foarte meri, atât de partea profesională cât și viața mea personală. Sper să fac mai multe, să lucrez eficient și să mă bucur de un an mai bun alături de toți din viața mea.

2. Sunt foarte mândră de ambele mele echipe și ce am făcut până acum. Plus abia aștept să lucrez cu Flurry pe partea de scriere, și la fel și cu Crystal Snow. Și sper să fac mai multe recrutări și pentru echipa AniManga și aduce și pentru joc noi talente.

3. Sunt destul de optimistă când vreau ceva sau vreau să realizez ceva. Sunt pesimistă doar când lucrurile merg în direcția greșită.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

23.11.20 14:49
Care este culoarea ta favorita? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

28.11.20 15:49
Roxana H. wrote:Care este culoarea ta favorita? 

Roșu, pe orice nuanță a lui. Q&A cu un Nugget - Page 4 2530944185
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

29.11.20 22:59
Care este ultima carte citita? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

30.11.20 14:29
Roxana H. wrote:Care este ultima carte citita? 

Am citit fanfic-uri ultima dată, îmi place să citesc lucrările altor oameni.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

02.12.20 15:59
Q&A cu un Nugget - Page 4 Winter_snow_divider_by_laraleel_ddn879f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGRuODc5Zi0wYTJlNTM4Ni1iZTNjLTQ2N2YtYThmMC03NDMxYjFhZWVmODgucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NiJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Ce tip de fan fic preferi? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

04.12.20 19:27
Roxana H. wrote:
Q&A cu un Nugget - Page 4 Winter_snow_divider_by_laraleel_ddn879f-fullview.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOiIsImlzcyI6InVybjphcHA6Iiwib2JqIjpbW3siaGVpZ2h0IjoiPD05NSIsInBhdGgiOiJcL2ZcLzk3NTM4ZWQyLWYwMDYtNGVkNS1hYTlmLWYxMTIxYmYzYjFlNFwvZGRuODc5Zi0wYTJlNTM4Ni1iZTNjLTQ2N2YtYThmMC03NDMxYjFhZWVmODgucG5nIiwid2lkdGgiOiI8PTI4NiJ9XV0sImF1ZCI6WyJ1cm46c2VydmljZTppbWFnZS5vcGVyYXRpb25zIl19
Ce tip de fan fic preferi? 

Orice, atâta timp cât este scris bine. În general le citesc în engleză, citesc chiar și despre personaje din filme sau seriale, oamenii au chiar mult talent și mă bucur.
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

12.03.21 12:41
Care este ultimul fan fic scris de tine? 
Eloise
Eloise
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 432

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

30.08.21 11:11
Roxana H. wrote:Care este ultimul fan fic scris de tine? 

Cred că a fost despre ceva eroi, depinde din ce mă inspir, dar știu ultima dată că era despre ceva eroi, probabil că mai este încă acolo în PC-ul vechi, momentan n-am mai scris nimic, mai mult scriu la personaje create de mine iar asta nu se pune ca fanfic.  Q&A cu un Nugget - Page 4 1f605 
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2303
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

30.08.21 12:07
Ce ai mai facut in ultimul timp? 
Sponsored content

Q&A cu un Nugget - Page 4 Empty Re: Q&A cu un Nugget

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum