Șoricei de Bibliotecă
Șoricei de Bibliotecă
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Un forum dedicat iubitorilor de lectură și fandomurilor.

HomeHome  PublicatiiPublicatii  FAQFAQ  SearchSearch  Facebook GroupFacebook Group  Our collaboratorsOur collaborators  Log inLog in  RegisterRegister  

În ce personaje anime te regăsești?

Go down 
AuthorMessage
Charybdis
Șoricel VIP
Șoricel VIP
Charybdis

Data înscrierii : 2019-07-26
Aprecieri ❤️ : 19
Hobby-uri : Șoricel de bibliotecă

În ce personaje anime te regăsești? Empty
PostSubject: În ce personaje anime te regăsești?   În ce personaje anime te regăsești? Empty17.08.19 16:29

După cum sugerează titlul, în acest subiect vom discuta despre personajele anime în care ne regăsim. ^^

Eu sunt născută în aceeași zi cu Kirigiri Kyouko din animeul Danganronpa. La personalitate ne asemănăm puțin, dar la aspect în niciun caz. :))
La aspect mă aseamăn cu Akane Tsunemori din animeul Psycho-Pass. Și eu am avut părul la fel de scurt în urmă cu câteva luni, și îl am tot șaten, iar ochii îi avem amândouă căprui. Pot spune că și la personalitate ne asemănăm puțin, este un personaj destul de încăpățânat și, deși se panichează la început într-o încurcătură, nu se dă niciodată bătută și încearcă să găsească o rezolvare. Mi-a plăcut foarte mult evoluția ei, atât pe parcursul celor două sezoane, cât și pe parcursul filmului anime apărut în urmă cu câțiva ani.
Alt personaj în care mă regăsesc puțin este Natsume Takashi din animeul Natsume Yuujinchou. Amândoi încercăm să oferim ajutor oricărei persoane care ni-l cere, cu toate că de multe ori intrăm într-o încurcătură din cauza asta. =))
Cu alte personaje nu cred că mă aseamăn, dar îmi voi edita comentariul dacă voi mai găsi și altele.

Voi în ce personaje anime vă regăsiți?
Back to top Go down
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

În ce personaje anime te regăsești?
Back to top 
Page 1 of 1