Soricei de Biblioteca
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Go down
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

05.09.19 22:08
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum

Temele pe care le-am ales împreună cu Rainy Rose sunt:
război, îngeri +5, exorcism +1, hochei (una dintre acestea, la alegere).》

Dacă doriți să vă înscrieți, spuneți ce temă votați și motivul. Tema cu cele mai multe voturi va fi tema concursului.
Când vor fi suficienți participanți înscriși, am să anunț care este tema câștigătoare, iar numai atunci îmi veți putea trimite lucrările voastre prin mesaj privat.

Vă anunțăm de pe acum că lucrările trebuie să aibă între 100 și 1000 de cuvinte!
《Participanții cu lucrări plagiate vor fi descalificați!》

Premiile sunt următoarele:
- Locul I:
Rang personalizat permanent + culoare permanentă (culoarea poate fi schimbată o dată la 5 luni, atât timp cât nu există deja pe forum, dar denumirea rangului va rămâne aceeași) + o semnătură cu un personaj favorit;

- Locul II:
Titlu de membru VIP permanent + un aesthetic/moodboard cu un personaj la alegere;

- Locul III:
Titlu de membru VIP permanent.


START înscrieri și START vot pentru tema concursului!


Last edited by Xiphion. on 02.10.20 16:32; edited 5 times in total
AnneRPC
AnneRPC
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
SoA
Chit Soa
Scriitor
Chit Scrie
Grup7
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-29
Mesaje : 1076
Hobby-uri : RPC, RPG, GFX, writing

Personaj RPG
Nume: Kimiko
Varsta: 14
Personalitate : timida si nu foarte vorbareata, dar iubitoare si prietenoasa
Cunostinte magice:: magie elementala - aer (levitatie, creare bule de aer)
Poveste: Facand parte dintr-o familie de vrajitori, Kimiko a trebuit sa se inscrie la aceasi scoala unde au invatat si parintii ei. Nu este cea mai incantata de decizia luata de parintii ei, dar nu are nici-o putere in a schimba ceea ce deja este facut. Tot ce doreste e sa treaca prin scoala fara evenimente si fara sa atraga atentia nimanui. Are o afinitate pentru magia aerului si cea de vindecare, dar nu stapaneste inca nicuna din cele doua.
https://rpc-and-anime.forumotion.com/

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

11.09.19 19:28
Eu as vrea sa ma inscriu.

Tema aleasa este: ingeri. De ce? Pentru ca sunt fascinata de creaturile fantastice si ingerii mi se par cele mai pure creaturi dintre toate.

Intrebare: in ce limba trebuie sa fie lucrarea? Si are ceva daca are 1000+ cuvinte?
Charybdis
Charybdis
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Grup5
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 1534
Hobby-uri : somn

Personaj RPG
Nume:
Varsta:
Personalitate :
Cunostinte magice::
Poveste:
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

11.09.19 20:10
안아 wrote:
Eu as vrea sa ma inscriu.

Tema aleasa este: ingeri. De ce? Pentru ca sunt fascinata de creaturile fantastice si ingerii mi se par cele mai pure creaturi dintre toate.

Intrebare: in ce limba trebuie sa fie lucrarea? Si are ceva daca are 1000+ cuvinte?
Lucrarea trebuie să fie în română. Nu cred că are ceva dacă depășește. Totuși, depinde care va fi tema concursului. Adică eu nu am nimic împotrivă dacă folosești o poveste de-a ta, atât timp cât corespunde temei finaliste, dar ar fi de preferat să fie o lucrare nouă, ca să nu știe nimeni a cui este lucrarea. Voi lăsa fiecare membru în parte să facă parte din juriu (adică veți citi toți lucrările și vă veți acorda note și păreri), iar poveștile cu cel mai mare punctaj vor fi câștigătoare ^^
Rainy Rose
Rainy Rose
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 123
Hobby-uri : reading, writing, RPG, psychology

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

11.09.19 21:03
Ma inscriu si eu ca I need to force myself to get back into writing *hides cause character are glaring at her*.

Eu oscilez intre ingeri si exorcism. Nu stiu absolut nimic despre hochei, sau depsre sport in general, si nici nu prea m timp sa fac suficient reaserch. La celelalte doua mai stiu ceva ceva. As inclina mai mult spre exorcism tho pentru ca am vazut mult prea multe povesti cu inegri si creaturi de genu asa ca nu prea stiu cu ce as putea sa vin original drept concept. La exorcism ma pot lega oricand de stiinta :)) si sa rezolv asa
Charybdis
Charybdis
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Grup5
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 1534
Hobby-uri : somn

Personaj RPG
Nume:
Varsta:
Personalitate :
Cunostinte magice::
Poveste:
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

11.09.19 21:17
Rainy Rose wrote:Ma inscriu si eu ca I need to force myself to get back into writing *hides cause character are glaring at her*.

Eu oscilez intre ingeri si exorcism. Nu stiu absolut nimic despre hochei, sau depsre sport in general, si nici nu prea m timp sa fac suficient reaserch. La celelalte doua mai stiu ceva ceva. As inclina mai mult spre exorcism tho pentru ca am vazut mult prea multe povesti cu inegri si creaturi de genu asa ca nu prea stiu cu ce as putea sa vin original drept concept. La exorcism ma pot lega oricand de stiinta :)) si sa rezolv asa
Atunci să pun +1 vot și la exorcism, și la îngeri? Sau doar la îngeri? :))
Rainy Rose
Rainy Rose
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Scriitor
Chit Scrie
Grup3
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 123
Hobby-uri : reading, writing, RPG, psychology

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

11.09.19 22:43
Doar la exorcism :)) nu ma bag la ingeri ca nici nu ma dau in vant dupa genul asta de povesti. Expetand Good Omens :))
RHM Tattoo
RHM Tattoo
⭐Membru VIP
⭐Membru VIP
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
Grup4
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-07-27
Mesaje : 780
Hobby-uri : tattoo
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

18.09.19 11:44
eu am sa aleg tema ingerilor deoare ce ma reprezinta
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

07.10.19 21:55
Concursul este încă valabil și va fi până când vom strânge suficienți participanți.
Așadar, nu ezitați să vă înscrieți! 
golan trevize
golan trevize
⛏Șoricel începător
⛏Șoricel începător
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2020-01-25
Mesaje : 23
Hobby-uri : Robberies

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

25.01.20 13:14
ok vad ca lumea vrea ceva despre ingeri... vreau si eu sa ma inscriu. asa ca merg pe ingineri - pardon - ingeri. :lol!: :lol!: :lol!: :lol!: Asta daca ma mai primiti ca intre timp au trecut vreo cateva multe luni
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

25.01.20 13:55
Te primim, te primim :))
Yumi Chan
Yumi Chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Milti Prieteni
Chit grup
Scriitor
Chit Scrie
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup8
Chit Grup
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-12-13
Mesaje : 2320
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Rahela
Varsta: 15
Personalitate : puternica si iubitoare
Cunostinte magice:: maestra in magia elemetului de apa
Poveste: este orfana, parintii ei abandonand-o intr-un orfelinat din apropierea unui cartier raufamat. Cu timpul tanara domnisoara a reusit sa intre la liceul de magie unde invata si in prezent.
https://unstoppablemind.forumotion.co.uk/

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

15.03.20 17:41
mă înscriu și eu în concurs
Charybdis
Charybdis
⭐Șoricel VIP
⭐Șoricel VIP
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Grup5
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 1534
Hobby-uri : somn

Personaj RPG
Nume:
Varsta:
Personalitate :
Cunostinte magice::
Poveste:
https://animeislife.forumgratuit.ro/forum

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

19.03.20 12:37
Vă rugăm să citiți mesajul cu atenție înainte de a participa în concurs, altfel nu vă putem lua în considerare participarea.
Sarah chan
Sarah chan
⚜️Colaborator
⚜️Colaborator
Grup2
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2019-08-07
Mesaje : 10
https://rpganimeromania.forumgratuit.ro/forum

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

21.05.20 14:51
Uuuu, un concurs! De cand nu am mai participat la asa ceva.
 *Ridica usor doua degete, ca in clasele primare* As dori si eu sa ma inscriu.

 Tema pe care o aleg eu este, evident, ingeri caci nu duc lipsa de idei in domeniul fantasticului și chiar as vrea si eu sa imi mai scot degetele de la naftalina si sa mai scriu ceva ^^
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

22.05.20 1:19
În regulă, șoricei! Tema îngerilor a primit deja 4 voturi, așa că o putem considera câștigătoare.
Participanții care sunt până acum înscriși în concurs pot începe să lucreze la prozele lor. Accept proze între 500 și 1000 de cuvinte, deoarece 100 de cuvinte mi se par cam puține pentru a fi minimul. Dacă aveți mai puțin de 500 de cuvinte nu veți fi descalificați. Nu atât timp cât lucrarea voastră este una demnă de atenție (glumesc, nu va fi nimeni descalificat, doar dacă scrieți în batjocură și dacă plagiați).
Acceptăm în continuare participanți noi. Cu cât mai mulți, cu atât mai bine.
Btw, mă voi înscrie și eu în concurs pentru amuzament și voi vota tot tema îngerilor. Dacă e să câștig, văd eu ce premiu îmi dau :))
Lucrările mi le puteți trimite prin mesaj privat. Le voi posta când le voi strânge pe toate sub anonimat, iar apoi ne vom acorda note de la 5 la 10. Lucrarea cu notele cele mai mari va primi locul I, apoi vor urma locurile II și III (nu că n-ar fi fost logic).
golan trevize
golan trevize
⛏Șoricel începător
⛏Șoricel începător
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2020-01-25
Mesaje : 23
Hobby-uri : Robberies

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

24.06.20 21:43
imi cer scuze ca-s cam intarziat dar pe mine pandemia m-a secat de sperante. LOL n-am mai frecventat forumul si uite ca nu am stiu ca s-a dat startul. sa-mi ziceti daca mai e valabil ca eu scriu... am niste idei. le amestec si iese capodopera. LOL
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

24.06.20 23:54
Mai este valabil concursul, așa că îți poți începe lucrarea. Momentan nu mi-o trimite prin pm, ca să vedem dacă își vor începe și ceilalți participanți lucrările. Eventual o începi și vezi dacă mai modifici ceva la ea.
Buggy
Buggy
Șoricel în evaluare
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Data înscrierii : 2020-08-02
Mesaje : 1

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

03.08.20 20:08
Xiphion.
Xiphion.
㊙️Șoricel Admin
㊙️Șoricel Admin
The Best
Miauti
Naruto
Chit Ninja
Scriitor
Chit Scrie
Lup Singuratic
Chit tipa pe forum
Grup10
Chit Grup
2 Ani
Chit ai 2 ani pe forum
Hmmm
Doar o gogoasa
Data înscrierii : 2019-07-26
Mesaje : 2466
Hobby-uri : Somn

Personaj RPG
Nume: Kagome
Varsta: 14 ani
Personalitate : Kagome este o fire foarte liniștită și sociabilă. Îi place să își facă prieteni noi și să aducă un zâmbet pe buzele oricărei persoane.
Cunostinte magice:: Levitarea obiectelor cu ajutorul aerului magic.
Poveste: Kagome provine din familia Takahashi, fiind o familie de vrăjitori foarte cunoscuți. A fost crescută și educată foarte frumos de către părinții și bunicii ei, făcând școala generală acasă și fiind învățată de dascăli cât mai renumiți. Deși face parte dintr-o familie bogată, nu s-a mândrit niciodată cu ceea ce are.
https://charybdisnscylla.tumblr.com

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

06.08.20 0:41
Având în vedere că a trecut ceva timp de când am înființat concursul, oficial vă puteți începe oneshot-ul. Mi-l puteți trimite prin mesaj privat sau la adresele:
Discord: Xiphion.#0316
Rogue
Rogue
⚔️Moderator
⚔️Moderator
Hmmm
Doar o gogoasa
Scriitor
Chit Scrie
Grup5
Chit Grup
Membru
Chit
Data înscrierii : 2022-12-19
Mesaje : 688
Hobby-uri : RPG

Personaj RPG
Nume: Xavier
Varsta: 15
Personalitate : E un tânăr ștrengar, mereu pus pe șotii și cu un simț al umorului bine dezvoltat. Se pricepe la oameni și își face repede prieteni, acaparând ușor atenția și fiind mereu cel mai popular individ al grupului. Uneori poate fi ușor arogant, iar asta îl face să pară nesuferit în ochii multora. Dacă te apropii însă și ajungi să îl cunoști dincolo de aparențe, Xavier este un tânăr dezinvolt și de treabă care ar sări în ajutorul oricui are nevoie.
Cunostinte magice:: Manipularea focului
Poveste: Face parte dintr-o familie de vrăjitori înstărită, cu statut și mare faimă.

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

19.12.22 22:09
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Dc1mk9c-b25bee2d-cd38-4138-b26a-39ac8d3d93a2.png?token=eyJ0eXAiOiJKV1QiLCJhbGciOiJIUzI1NiJ9.eyJzdWIiOiJ1cm46YXBwOjdlMGQxODg5ODIyNjQzNzNhNWYwZDQxNWVhMGQyNmUwIiwiaXNzIjoidXJuOmFwcDo3ZTBkMTg4OTgyMjY0MzczYTVmMGQ0MTVlYTBkMjZlMCIsIm9iaiI6W1t7InBhdGgiOiJcL2ZcLzk1MDgxZmY2LTkwMTMtNDBhYi1iMTU4LTAxZGNiYTRlYjc5ZlwvZGMxbWs5Yy1iMjViZWUyZC1jZDM4LTQxMzgtYjI2YS0zOWFjOGQzZDkzYTIucG5nIn1dXSwiYXVkIjpbInVybjpzZXJ2aWNlOmZpbGUuZG93bmxvYWQiXX0
Se mai ține acest concurs?

Sponsored content

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare) Empty Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum (concursul este momentan pus în așteptare)

Back to top
Permissions in this forum:
You cannot reply to topics in this forum