Șoricei de bibliotecă

Un forum dedicat iubitorilor de lectură și fandomurilor.

HomeHome  PortalPortal  SearchSearch  RegisterRegister  Log inLog in  

Share

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum

Go down 
AuthorMessage
Scylla
Admin
Admin
Scylla

• Sex : Female
• Data înscrierii : 2019-07-26
• Locație : Pluto
• Stare : Oya oya?

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Empty
PostSubject: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyThu Sep 05, 2019 10:08 pm

Temele pe care le-am ales împreună cu Rainy Rose sunt:
război, îngeri +3, exorcism +1, hochei (una dintre acestea, la alegere).》

Dacă doriți să vă înscrieți, spuneți ce temă votați și motivul. Tema cu cele mai multe voturi va fi tema concursului.
Când vor fi suficienți participanți înscriși, am să anunț care este tema câștigătoare, iar numai atunci îmi veți putea trimite lucrările voastre prin mesaj privat.

Vă anunțăm de pe acum că lucrările trebuie să aibă între 100 și 1000 de cuvinte!
《Participanții cu lucrări plagiate vor fi descalificați!》

Premiile sunt următoarele:
- Locul I:
Rang personalizat permanent + culoare permanentă (culoarea poate fi schimbată o dată la 5 luni, atât timp cât nu există deja pe forum, dar denumirea rangului va rămâne aceeași) + o semnătură cu un personaj favorit;

- Locul II:
Titlu de membru VIP permanent + un aesthetic/moodboard cu un personaj la alegere;

- Locul III:
Titlu de membru VIP permanent.

START înscrieri și START vot pentru tema concursului!

●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●●

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Music_lover_by_justyoungheroes-d8chbq2 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 27693eb3b8b7ebb5231b65a75678c3b2-d9qzjrl[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 22_by_gur0h-da0w1y3 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 809a8e5eaa6029336b0a7328b589dcfe-dae4wsk [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 5_by_s_k_i_e_s-da292z2
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Tumblr_mvd955OXEj1r9dm6no4_250 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Tumblr_mvd955OXEj1r9dm6no3_250

Last edited by Scylla on Sat Jan 25, 2020 1:56 pm; edited 2 times in total
Back to top Go down
https://charybdisnscylla.tumblr.com
안아
Magician
Magician
안아

• Zodie : Virgo
• Zodiac chinezesc : Pig
• Data înscrierii : 2019-07-29
• Vârstă : 24

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 11, 2019 7:28 pm

Eu as vrea sa ma inscriu.

Tema aleasa este: ingeri. De ce? Pentru ca sunt fascinata de creaturile fantastice si ingerii mi se par cele mai pure creaturi dintre toate.

Intrebare: in ce limba trebuie sa fie lucrarea? Si are ceva daca are 1000+ cuvinte?

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum VOUWtkN
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 0mpUSeI
Back to top Go down
http://rpcdreams.forumz.ro
Kenma
Kuroo`s
Kuroo`s
Kenma

• Zodie : Libra
• Zodiac chinezesc : Buffalo
• Vârstă : 22
• Locație : Ketterdam
• Stare : In love with Kuroo ♡

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 11, 2019 8:10 pm

@안아 wrote:
Eu as vrea sa ma inscriu.

Tema aleasa este: ingeri. De ce? Pentru ca sunt fascinata de creaturile fantastice si ingerii mi se par cele mai pure creaturi dintre toate.

Intrebare: in ce limba trebuie sa fie lucrarea? Si are ceva daca are 1000+ cuvinte?
Lucrarea trebuie să fie în română. Nu cred că are ceva dacă depășește. Totuși, depinde care va fi tema concursului. Adică eu nu am nimic împotrivă dacă folosești o poveste de-a ta, atât timp cât corespunde temei finaliste, dar ar fi de preferat să fie o lucrare nouă, ca să nu știe nimeni a cui este lucrarea. Voi lăsa fiecare membru în parte să facă parte din juriu (adică veți citi toți lucrările și vă veți acorda note și păreri), iar poveștile cu cel mai mare punctaj vor fi câștigătoare ^^

♤☆》》 KuroKen fanship《《☆♧
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum UROUxow
∆ C H A R Y B D I S ∆
Back to top Go down
http://majesticworld.forumgratuit.ro/forum Online
Rainy Rose
Magician
Magician
Rainy Rose

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 11, 2019 9:03 pm

Ma inscriu si eu ca I need to force myself to get back into writing *hides cause character are glaring at her*.

Eu oscilez intre ingeri si exorcism. Nu stiu absolut nimic despre hochei, sau depsre sport in general, si nici nu prea m timp sa fac suficient reaserch. La celelalte doua mai stiu ceva ceva. As inclina mai mult spre exorcism tho pentru ca am vazut mult prea multe povesti cu inegri si creaturi de genu asa ca nu prea stiu cu ce as putea sa vin original drept concept. La exorcism ma pot lega oricand de stiinta Smile) si sa rezolv asa

Back to top Go down
Kenma
Kuroo`s
Kuroo`s
Kenma

• Zodie : Libra
• Zodiac chinezesc : Buffalo
• Vârstă : 22
• Locație : Ketterdam
• Stare : In love with Kuroo ♡

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 11, 2019 9:17 pm

@Rainy Rose wrote:
Ma inscriu si eu ca I need to force myself to get back into writing *hides cause character are glaring at her*.

Eu oscilez intre ingeri si exorcism. Nu stiu absolut nimic despre hochei, sau depsre sport in general, si nici nu prea m timp sa fac suficient reaserch. La celelalte doua mai stiu ceva ceva. As inclina mai mult spre exorcism tho pentru ca am vazut mult prea multe povesti cu inegri si creaturi de genu asa ca nu prea stiu cu ce as putea sa vin original drept concept. La exorcism ma pot lega oricand de stiinta Smile) si sa rezolv asa
Atunci să pun +1 vot și la exorcism, și la îngeri? Sau doar la îngeri? Smile)

♤☆》》 KuroKen fanship《《☆♧
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum UROUxow
∆ C H A R Y B D I S ∆
Back to top Go down
http://majesticworld.forumgratuit.ro/forum Online
Rainy Rose
Magician
Magician
Rainy Rose

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 11, 2019 10:43 pm

Doar la exorcism Smile) nu ma bag la ingeri ca nici nu ma dau in vant dupa genul asta de povesti. Expetand Good Omens Smile)

Back to top Go down
RHM Tattoo
Immortal
Immortal
RHM Tattoo

• Sex : Male
• Zodie : Scorpio
• Zodiac chinezesc : Dragon
• Data înscrierii : 2019-07-27
• Vârstă : 31
• Locație : Bistrita
• Stare : tattoo

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyWed Sep 18, 2019 11:44 am

eu am sa aleg tema ingerilor deoare ce ma reprezinta

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Original
Back to top Go down
http://unstoppablemind.forumotion.co.uk/
Scylla
Admin
Admin
Scylla

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptyMon Oct 07, 2019 9:55 pm

Concursul este încă valabil și va fi până când vom strânge suficienți participanți.
Așadar, nu ezitați să vă înscrieți! 

[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Music_lover_by_justyoungheroes-d8chbq2 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 27693eb3b8b7ebb5231b65a75678c3b2-d9qzjrl[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 22_by_gur0h-da0w1y3 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 809a8e5eaa6029336b0a7328b589dcfe-dae4wsk [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum 5_by_s_k_i_e_s-da292z2
[Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Tumblr_mvd955OXEj1r9dm6no4_250 [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Tumblr_mvd955OXEj1r9dm6no3_250
Back to top Go down
golan trevize
Șoricel de bibliotecă
Șoricel de bibliotecă
golan trevize

• Sex : Male
• Zodie : Capricorn
• Zodiac chinezesc : Tiger
• Data înscrierii : 2020-01-25
• Vârstă : 33
• Locație : Dom's Home
• Stare : what???

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptySat Jan 25, 2020 1:14 pm

ok vad ca lumea vrea ceva despre ingeri... vreau si eu sa ma inscriu. asa ca merg pe ingineri - pardon - ingeri. lol! lol! lol! lol! Asta daca ma mai primiti ca intre timp au trecut vreo cateva multe luni
Back to top Go down
Scylla
Admin
Admin
Scylla

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum EmptySat Jan 25, 2020 1:55 pm

Te primim, te primim Smile)

Back to top Go down
Sponsored content

PostSubject: Re: [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum   [Înscrieri] Concurs: Cea mai bună proză de pe forum Empty

Back to top Go down

Back to top 
Page 1 of 1